2726
عنوان

شکمم داره میترکه

2185 بازدید | 38 پست

اوایل بارداریم شکم نداشتم هیچی اما انقدر بزرگ شده الان داره میترکه نفخ اینام ندارم و معدم راحته

اما هرلحظه حس میکنم داره کش میاد مخصوصا بعد غذا الان هرجا میرم ۵ماه فکر میکنن خیلی غیرطبیعیه کسی بوده مثل من??

دوقلو هم فکر نکنم باشه لکه بینی داشتم سونو اورژانسی ۶هفته رفتم قلبش شنیدم گفت طبیعیه اما مگه میشه...

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته بارداری من معجزه بود خیلی ترس دارم از همه چیز

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2728
من تا نه ماهگی شکم نداشتم :/

خوشبحالت من نمیدونم چیکا کنم خیلی بده

من تا نه ماهگی شکم نداشتم :/

منم ندارم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

شاید چندقلو باشه

جاری من بعد از من حامله شد ولی شکمش از من بزرگتر بود و همه تعجبت میکردن بعدش که رفت سونو گفتن چند قلو هست و البته بچه ها پایین بودن و رشدشونم خیلی سریع بود البته دور از جون بچه شما اونا پنج ماهکی سقط شدن کلا مشکل داشتن انگار

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست / انقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
نفخه..خودت فک میکنی نداری..ولی داری

نمیدونم اخه هرقدرم باشه تا این حد غیرممکنه 

من دوقلو باردارم ودر 6 ماهگی در حال ترکیدن هستم نافم هم زده بیرون وبعضی مواقع سوزش داره 

بدون دارو و درمان دوقلو شد؟

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
وای ننه😍تپولی خاله

خخخ واقعا ممکنه اخه هم من هم شوهرم ۵کیلونیم بودیم

2706