1345
1341
عنوان

بلاخره خواهر منم مادر شد

218 بازدید | 22 پست

بعد ٤ سال نابارورى امسال رفت سراغ اى وى اف امروزم جوابش مثبت شد با اولين انتقال خيلى خوشحالم ى كيك شكلاتى پختم بردم براش 😍

خداروشکر تبریک میگم خاله جون

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید قلب نینیام تشکیل بشه😢❤️ممنون خداجون ک بعداز این همه انتظار هدیه تو بهم بخشیدی، خودت مواظبش باش خداجون🙏🏻❤️.   ممنون میشم با دلای پاکتون دعا کنید برا همه منتظرای نی نی❤️👶🏻❤️ خداجونم ب بزرگیت قسم ب همه مامانا بچه ی سالم بده🙏🏻

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

چشمتون روشن خاله خانوم انشالله سالم بیاد تو خانواده تون😍😍😍😍😍

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

اخی مبارک باشه قدمش پر از شادی و برکت باشه انشاالله

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

خوشبحالتون ان شاالله بسلامتی دنیا بیاد...

دعا کنید خاله من هم بعد از 5سال نارایی و 3بار ای وی اف باردار بشه....الان انتقال داده دوباره در حال استراحت ان شاالله مثبت شه

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
1226

استارتر میشه بگس چه علائمی داشت....خاله من از دیروز کمر درد داره امکانش هست باردار شده باشه؟

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
من ك پشت تلفن فقط گريه ميكردم 😄

من البته ۱۶.۱۷ سالم بود خیلی نمیدونستم نازایی چیه و این چیزا و انتظار چقد سخته ولی همینگه میخواس یه جوجه بیاد توخونمون خیلی ذوق داشتم اخه من خودم آخری بودم اصن بچه نداشتیم

1364