2737
2734

آيا لكه بيني قهوهاي بعد cvs خطرناك ؟ 

درد و انقباض ندارم . تا چند روز لكه بيني ادامه دارد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

نمیدونم عزیزم من آمنیوسنتز انجام دادم و خداشکر لک بینی نداشتم

اما کلا شنیدم که لک بینی از عوارض آمنیوسنتز و cvc هستش عزیزم به نظرم حتما حتما برو دکتر یا اگه شرایطش رو نداری زنگ بزن مطب دکترت بگو که بعد از cvc لک بینی داری

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله که جواب cvc سالم سالم باشه

با هزار زحمت خدا به آدم یه بچه میده باید مراقب باشیم دیگه زنگ بزن مطب دکترت شاید بهت شیاف بده یا مراقبت خاصی بگه انجام بدی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
میدونی که تا ۳ روز باید استراحت کنی؟

آره استراحتم شياف سيكلوژست هم دارم واژينال استفاده ميكنم 

این موضوع رو با پزشکت در میون بزار البته طبیعیه اگر ترشحات مایع داشتی فورأ برو دکتر

ترشحات ندارم فقط لكه بيني دارم 

سلام منم ان تی یکی از قل هام بالا بود خیلی نگرانم.میشه به منم خبر بدی که جواب آزمایشت چی شد.. ان تی ...

جواب آزمايشم خداروشكر خوب بود. ولي با دكترت مشورت كن ببين چي ميگه نگران نباش مشكلي نيست واسه من عددش بالاتر بود 

2706