2726

سلام هفته ی ۲۵بارداریم حرکات نی نی از دیروز یکم کم شده استرس گرفتم که نکنه اب دور جنین کم باشه میخوام برم سونو،اسمش سونو بیوفیزیکاله؟؟بیمه تکمیلی حساب میکنه یا ازاده؟چقدره هزینش؟

💓من به ارزوهام قوله رسیدن دادم💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی عزیزم این استرسها بیخودیه من کاملا درکت میکنم همش نگران تکونهاش بودم و الان که فک میکنم همش الکی بود بعضی وقتها خسته ای یا نی نی خوابه تکونهاش کمه بعضی روزهام زیاده

الان من ۳۷ هفته ام و همه اون نگرانیها الکی بود و هی بیخودی رفتم سونو،الان که تکونهاش خیلی کم شده ولی میگم همین که تکون میخوره خوبه دیگه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2728
ولی عزیزم این استرسها بیخودیه من کاملا درکت میکنم همش نگران تکونهاش بودم و الان که فک میکنم همش الکی ...

صبح یه تکون خورد ظهرم بستنی خوردم یه تکون،اب قندم که میخورم یه تکون ریز میخوره

همین که تکون میخوره خوبه دیگه

برو بیمارستان صدای قلبشو گوش بده الکی هی نرو سونو

اگه شماره دکترت رو داری باهاش مشورت کن

من همش نکران بودم وقتی به دکترم گفتم در جوابم گفت اصلا از صبح تا ساعت ۹ شب بهش توجه نکن ولی بین ساعت ۹ شب تا ۱ شب که جنین بیشترین فعالیت رو باید داشته باشه یه چیز شیرین بخور به پهلو چپ دراز بکش دستتو بزار رو شکمت اگه تو این ساعات ۴ تا ضربه زد کافیه دیگه نگران نباش 

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
همین که تکون میخوره خوبه دیگه برو بیمارستان صدای قلبشو گوش بده الکی هی نرو سونو اگه شماره دکترت رو ...

منم زنگ زدم بهم همینو گفت،گفتم اگه ضعیف بود تکوناش چی؟من نگرانم،گفت در اون صورت بیا سونو استرست کم شه

همین که تکون میخوره خوبه دیگه برو بیمارستان صدای قلبشو گوش بده الکی هی نرو سونو اگه شماره دکترت رو ...

باز اب قند خوردم دو دیقه پیش یه تکون خورد فعلا😁