2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی خب اینم بگم شاید بعدها که بچه دار شدن برا بچه ها که طرف مادر باشن یا پدر سخته! 

عزیز مهربونم❣

ممنونم از همراهی ات و مرسی از حضورت🌹🌹🌹

آره اما اگه دو طرف زیاد متعصب و مذهبی نباشن چی...

منظورم بیشتر اولشه مثلا ممکنه خانواده ی سنی مخالف باشه که عروس شیعه بگیره

آخه اگه دو طرف زیاد مذهبی نباشن باز هم ممکنه رسوم داشته باشند سنی ها که مخالفت کنه یا سخت گیری در این روابط؟

2728
عزیز مهربونم❣ ممنونم از همراهی ات و مرسی از حضورت🌹🌹🌹 آره اما اگه دو طرف زیاد متعصب و مذهبی نباش ...

اگه رک میخای بگم بله قطعا مخالف هستن ولی خب بعضیا خیلی سخت میگیرن که اصلا راضی نمیشن ولی بعضیا هم بچه ها براشون مهمتره و راضی میشن 

اگه رک میخای بگم بله قطعا مخالف هستن ولی خب بعضیا خیلی سخت میگیرن که اصلا راضی نمیشن ولی بعضیا هم بچ ...

اره دقیقا تاپیک زدم که همه چیو رک برام بگید🌹❣🌹

خب اگه پدر طرف سنی و مادرش شیعه چی

حالا ممکنه مادرش بعد ازدواج سنی سده باشه رو نمیدونم منظورم اینه که اگه خود پدرش با خانم شیعه ازدواج کرده باشه بازم رو بچه هاش سخت گیره و متعصبه؟

میدونم به خود افراد همه چی بستگی داره اما تو اطرافیان ندیدی این مدلی؟

نه فک نکنم. مطمئن باش اگه اینجوری باشه اصلا مشکلی ءیس نمیاد. 

مثلا ممکنه شروطی بذارن از لحاظ مذهبی؟؟

مثلا میدونم زیارت عاشورا و کلا محرم برای شما خوشایند نیست دیگه ،

حالا وارد بحثش نمیشم که بین خود شیعه ها هم قطعا تو هزار مسئله ی اصلی و فرعی اختلاف نظر هست و اینا

گفتم چون من اصلا متعصب و مذهبی نیستم،عقاید خودم رو دارم و برام عقاید طرف مقابلم کاملا محترمه و این موارد رو جز امور کاملا شخصی میدونم،حالا در مورد بچه هم واقعا همینه اون هم باید بنظرم بزرگ شه به یه دیدی برسه هر خوبی ای در هر فکری پیدا کرد رو اجرا کنه و انسان باشه

برام انسانیت و شرافت و نیکی مهم ترینه کلا

اونا هم تاجایی که میدونم همینن و مثل ما بی حجاب هستند و...

من ی چی بگم سرم نریزین 

بابا بخدا امام علی ک تکه 

انقدر پیامبر راجبش حدیث گفتن 

اگه من شهر علم علی دروازه اون شهر هست 

واقعه عید غدیر 

برا منم معجزه شفای پسرم 

چرا ایشون امام اول قبول ندارید 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
پس فک نکنم مشکلی پیش بیاد خیالت راحت. انشالا خوشبخت شید. 

مرسی خانوم مهربون❣❣❣

هنوز خبری نیست، من فقط دارم یه تحقیق میکنم ببینم اصلا ممکن هست این کار یا نه برای اونها🤔😅

لطفا برای دلم دعا کن عزییییزم🌸🌹🌸

دلتان همیشه شاد باشه💕

من ی چی بگم سرم نریزین  بابا بخدا امام علی ک تکه  انقدر پیامبر راجبش حدیث گفتن  اگ ...

عزیزم پست اول رو بخون لطفا...

بحث اصلا این حرفها نیست🤦‍♀️

بعد هم انسانیت مهم ترین رکنه❣

به هر دین و آیینی که هستی فقط انسان و درستکار باش🍀 

دیگه ببین خودت چقدر از انسانیت های انسان های نیک و بزرگوار حالا چه ایمه چه هر پیامبری رو داری انجام میدی و میتونی انجام بدی،حالا هر اسمی روی ادم باشه چه سنی چه شیعه چه مسیحی چه کلیمی🌸🌸🌸

مثلا ممکنه شروطی بذارن از لحاظ مذهبی؟؟ مثلا میدونم زیارت عاشورا و کلا محرم برای شما خوشایند نیست دی ...

عزیزم برا ما هم عاشورا تاسوعا والبته محرم مهمه. مثلا این موقع اصلا مراسم نمیگیریم. ولی خب ما سینه زنی نداریم. نه اصلا تو هیچ کدوم از ازدواجهای ما اصلا شروط مذهبی نمیان حالا با هر کی باشه. فقط شاید یکی دوس داشته باشه بره مکه همین. 

2706