2726
عنوان

چرااااااااا

736 بازدید | 68 پست

واقعا جالبه😔

یه بار اومدم یه تاپیک بزنم که در کمال ادب و احترام دو تا سوال بپرسم و ازتون راهنمایی بخوام ،در پست اول تاپیک هم اعلام و تاکید کردم با رعایت احترام و با مهربونی اگه اطلاعی دارید وارد شید و کمکی بکنید🌸🌸🌸🌸

حالا چون درباره ی اهل سنت میخواستم از خود دوستان محترم بپرسم باید گزارش بزنید یا تاپیک رو نابود کنید؟

چه ضرری بهتون می رسه؟؟؟

همون طور که گفتم فقط میخوام بدونم نظر اهل سنت عزیز،درباره ی ازدواج میان شیعه و سنی چیه؟چه آداب و رسومی دارند،چه سخت گیری هایی در روابط شون دارند ؟

بعد هم مگه ما همه هم وطن یا حداقل هم زبان نیستیم،چرا دوست دارید همه چیز رو به حاشیه ببرید؟

ما همه انسان هستیم 🌹🌹🌹

یه بار دیگه از عزیزانی که اطلاعی دارند خواهش میکنم تشریف بیارن و من رو راهنمایی بکنند🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم توقوانین سایته که پستای مذهبی وسیاسی نزارید

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

اطلاعی از رسم و رسوم اهل سنت ندارم،اما یکی از تنکات مهم در ازدواج،تفاهم طرفین در عقاید هست.که اگر رعایت نشه چه بسا باعث ایجاد اختلاف عمیق بین زن و شوهر میشه.حتما قبل از ازدواج این مسائل رو حل کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عزیزم واقعا ناراحت شدم ک واسه ی سوال کوچیک مجبوریم ایییین همه توضیح بدیم ک بابا منظوووورم اینه اه گز ...

بخداااا😔😔😔می بینی عزیزم...

بعضیا اصلا زحمت نمی کشند حتی خط اول متن رو بخونن فقط دنبال حاشیه و مباحث نامربوط میگردند

پست نه سیاسی هست نه مذهبی لطفا الکی حاشیه نرسد متن پیت اول رو مطالعه بفرمایید🌸

حاشیه چیهه سوال کردی جواب دادم 

یه جوری صحبت میکنید انگارمن ترکوندم تاپیکو 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
اطلاعی از رسم و رسوم اهل سنت ندارم،اما یکی از تنکات مهم در ازدواج،تفاهم طرفین در عقاید هست.که اگر رع ...

بله عزیزم متوجه هستم فقط نگرانی ام از خانواده ی طرف مقابل هست🤔🤔🤔

من اصلا مذهبی نیستم عقاید خودم رو دارم و برای دوستان اهل سنت و هر آیین درست دیگه ای احترام قلبی قائلم❣🌸 

من خیلیها رو دیدم که آقا سنی بوده و خانم شیعه یا برعکس و زندگیشون هم خیلی عالی بوده، مهم تفاهم طرفینه.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
ما اهل سنتیم و با شیعه ازدواج کردیم ،مشکلی نداشتیم ،بستگی داره که چقد دو طرف مذهبی باشن،کسی که خیلی ...

مرسی که اومدی

پس مشکلی ندارید

میدونم افراد متفاوت هستند

اما فقط میخوام بدونم چقدر براشون مهمه 

من مذهبی نیستم و اصلا متعصب نیستم و تو زندگی برام ارزشهای مهم تری وجود داره میون دو طرف 

2706