2726
عنوان

ای وی اف

136 بازدید | 16 پست

سارا جان ممنون از راهنماییت میتونی یه کم در مورد ای وی اف کمکم کنی اولین بارداریمه استرس دارم الان بهم دارو داده دو ماه دیگه برم ای وی اف مورد دیگه اینکه بعد بارداری میشه دکترمو عوض کنم الان خسرو مهر هستش

سارا کیه؟  بله میتونی دکترتو عوض کنی. ولی تمام مدارک ivf مثل برگ تخمک کشی و انتقال رو داشته باش ک بهت اجازه سزارین بدن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس نداره عزیزم من انجام دادم سوالی هست بپرس بله دکترتم اگه میبینی دلسوزه دقیقه عوض نکن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728

تاپیک جدید نزن زیر همون نظر سارا فلش رو بزن جواب میره براش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
استرس نداره عزیزم من انجام دادم سوالی هست بپرس بله دکترتم اگه میبینی دلسوزه دقیقه عوض نکن

ممنونم عزیزم میگن اتاق عمل داره بیهوشی داره بابت انتقال جنین  مراقبتهاش سخته.درسته؟

اینجوری سارا ممکنه پست شمارو نبینه، بهتره تگش کنین. مشکلتون چیه که میخوایین آی‌وی‌اف کنین؟

ممنون عزیزم از راهنماییت تازه عضو شدم یه کم ناشی هستم شرمنده دکتر میگه تخمک هام کیفیت خوبی نداره چون قند خونم لب مرز هست و سن هم ۳۸ سال خیلی استرس دارم 

ممنون عزیزم از راهنماییت تازه عضو شدم یه کم ناشی هستم شرمنده دکتر میگه تخمک هام کیفیت خوبی نداره چون ...

سلام نه عزیزم استرس نداشته باش

برا تخمک کشی که بیهوش میشی هیچی نمیفهمم..بعد یه چند ساعت هستی بیمارستان بعد هم مرخص میشی

اللهم عجل لولیک الفرج
ممنون عزیزم از راهنماییت تازه عضو شدم یه کم ناشی هستم شرمنده دکتر میگه تخمک هام کیفیت خوبی نداره چون ...

اصلاً نگران نباشین. پروسه سختی نیست فقط اسمش ترسناکه. منم انجام دادم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
اصلاً نگران نباشین. پروسه سختی نیست فقط اسمش ترسناکه. منم انجام دادم.

از وقتی دارو بدن واسه تخمک تا انتقال جنین چقد زمان میبره؟

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
از وقتی دارو بدن واسه تخمک تا انتقال جنین چقد زمان میبره؟

خیلی بستگی به بدن شخص داره که چجوری به داروها جواب بده. تقریباً ۳ هفته میشه. البته اگر لازم نباشه که جنینها رو فریز کنن.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
سلام نه عزیزم استرس نداشته باش برا تخمک کشی که بیهوش میشی هیچی نمیفهمم..بعد یه چند ساعت هستی بیمارس ...

ممنونم بابت پاسخگویی و راهنماییت عزیزم یه سوال دیگه من باید یه بار برای تخمک کشی برم و یک بار برای انتقال جنین؟

2706