1345
1341
عنوان

لینک حذف تاپیک های درخواستی کاربران

| مشاهده متن کامل بحث + 62902 بازدید | 10712 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2730274/آزمایش-اسپرمکمک?page=2

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعاکنیدانشاالله سام کوچولوم بیادتودل مامانش     منوباباش بیصبرانه منتظریم                                                

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

من بلد نیستم لینک بزارم

سلام

@panah87m    

لطفا دو تاپیک زیر رو مطالعه بفرمائید :

روش ارسال لینک تاپیک

تاپیک رفع مشکلات کاربری

===

راهنمایی به طور خلاصه :

چجوری لینک بذارم؟
تاپیکی که میخواین حذف شه رو باز کنید ، آدرسش رو از بالای مرورگر کپی کنید ، برای من بفرستید

چجوری لینک پست رو کپی کنم؟
پایین پست سمت چپ یه آیکون هست

روی اون کلیک کنید گزینه لینک پست اونو بزنید لینک جدید رو برای من بفرستید

===

1350
1334

سلام حذف لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3106635/اينقدر-ناراحت-و-عصبي-هستم-حد-نداره?postId=100771650

مينويسم برات مينويسم براي تويي كه هرلحظه منتظر سبز شدن وجودت درون وجودم هستم مينويسم براي تويي كه شدي تنها حسرت زندگيم مينويسم تا شايد روزي با ياداوريشون به خودم بفهمونم چقدر براي داشتنت تلاش كردم نه تلاش الكي ها تلاش دردناك. كاش ميشد دوته دونه تعداد اشك هارو شمرد تا ببينم در طور ماه و سال چند قطره اشك بخاطر نداشتنت از چشمم جاري ميشه كاش ميشد تو قلب باباييت بودمو ميفميدم اونم چقدر منتظرته... اگر بدوني چجوري داره پا به پاي من تلاش ميكنه.ماماني جونم ميشه تو به خدا بگي كه هرچي زودتر بذارتت تو دلم ميشه تو ازش بخواي؟ شايد دلش به حال تو رحم اومد😭خستم ماماني اونقدري خستم كه دلم نميخواد با كسي حرف بزنم و جايي برم اونقدري خستم كه دلم شكسته اونقدري حالم خرابه ... بيا عشق مادر بيا نفس مادر بيا عمر مادر جوونيمو گذاشتم براي بدست اوردنت قربونت برم اين رسمش نيستا. دوستان برام خيلي دعا كنيد😔
1226
1331