2703
2553

پوست پیاز رو بجوشون آبشو بخور...امتحان نکردم ولی شنیدم

آویشن و آلاله هم خوبه

با گل گاو زبان و زعفرون 

فلفل زیره که عالیه ولی آتیییش میگیریاااا

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موقع دختریم وقتی پری نمیومد مامانم جوشونده زنجبیل درس میکرد پری هامو تنظیم میشد

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2456

زیره دم کن بخور

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
ای وای منو بگو  پریروز رفتم دوتا آمپول پروژسترونم همزمان زدم خبری نیست اعصابم ریخته به هم

من ی اشتباهی کردم بعد زایمانم یدونه از این آمپول ضدبارداریا زدم عوارضش خیلی بود تصمیم گرفتم دستگاه بزارم ک اونم میگن باید پریودشی

2714
من ی اشتباهی کردم بعد زایمانم یدونه از این آمپول ضدبارداریا زدم عوارضش خیلی بود تصمیم گرفتم دستگاه ب ...

اسطوخدوس دم کن بخور،من دو ماه بود پری نمیومد،همین که خوردم به شب نرسیده اومد 

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      
پوست پیازو چجوری دم میکنن

پوست پیاز قرمز رو بنداز تو آب جوش بذار بجوشه چند دقیقه بعد آبشو صاف کن و بخور

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻