2737
2739
عنوان

سزارین در اهواز

246 بازدید | 10 پست

سلام , خانم های اهوازی من میخواستم اهواز سزارین انجام بدم بیمارستان آپادانا یا اروند , به نظرتون کدوم بهتره از لحاظ تمیزی و از لحاظ پرسنل ?کدوم خوب رسیدگی میکنن ? اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه . خودم اهوازی نیستم و هیچ اطلاعی ندارم , اگه میشه کمکم کنین ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

من اهوازی نیستم واطلاعی ندارم ولی یه چیزی بگم تمام بیمارستان ها وپرسنل خوبن این ماهستیم ک قضاوت میکنیم ک کجاخوبه وبده واینکه اگرواقعا جایی بد باشه یاپرسنل بدباشن صددرصد اخراج میشن یا بیمارستان بسته میشه قصد ناراحت کردن وتوهین ندارم ونداشتم فقط خواستم فکرکنیم 

همه فقط توروداریم و بس..‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اهوازی نیستم واطلاعی ندارم ولی یه چیزی بگم تمام بیمارستان ها وپرسنل خوبن این ماهستیم ک قضاوت میکن ...

بله خب درست میگین , خودمم اینو میدونم 

ولی خب میبینی خیلی از بیمارستان ها با اینکه خصوصی هستن ولی بازم یا تمیز نیستن یا اینکه پرسنل رسیدگی نمیکنه . این بلا قبلا سرم اومده

2728
اپادانا من عمل کردم سینم کیست داشت،رفتار پرسنل عالی بود انگار فرشته بودن،تمیزم بود خیلی

بیمه هم قبول میکنن , شما نمیدونین چه بیمه هایی مد نظرشون هست ?

من اهوازی نیستم واطلاعی ندارم ولی یه چیزی بگم تمام بیمارستان ها وپرسنل خوبن این ماهستیم ک قضاوت میکن ...

ببخشید ولی من این حرفو قبول ندارم ،بعضیا با مریض یه جوری برخوردمیکنن انگار حیوونه،من تو بیمارستان مهر زایمان طبیعی کردم،بعضیاشون خوب بود ولی بعضیاش انگار نه انگار که داری درد میکشی میومدن میگفتن الکی فیلم بازی نکن،ولی اپادانا رفتم واقعا دیدم انگار خدا فرشته هاشو اونجا فرستاده

اره بیمه هم قبول میکنن،ما نیروهای مسلحیم قرارداد دارن با بیمه ماولی بقیه رو نمیدونم

ممنونم از راهنماییت عزیزم

2738
ببخشید ولی من این حرفو قبول ندارم ،بعضیا با مریض یه جوری برخوردمیکنن انگار حیوونه،من تو بیمارستان مه ...

آره واقعا منم با حرفتون موافقم بعضی پرسنل ها رسیدگی نمیکنن , 

فکر کنم بیمارستان آپادانا بزرگتر از اروند باشه ?

من و دختر خاله هام با دکتر شبنم سالمی زایمان سزارین کردیم، خدایی رو دستشون نیست. ما شیراز زندگی می کنیم، از بس که از ایشون تعریف کردن، اومدیم اهواز و با ایشون جراحی کردیم. به نظرم جای دیگه نرو