2726
عنوان

جاروشاررژی بلک اندیکر

140 بازدید | 18 پست

من چندوقت پیش توی سایت از دوستان نظر خووستم ک چه جاروشاررژی بخرم؟ گفتن بلک اندیکر

حالا خریده م. مشکلم اینه ک نشانگری واسه شاررژ و دشاررژش نمیبینم.‌از کجا بفهمم کی شاررژ شده و کی دشاررژه. چقدر توی شاررژ بمونه؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

کدوم مدلش رو خریدی؟ گارانتی داره؟ من دیروز از دیجی میخواستم بخرم دیدم گارانتی نداره. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راضی هستی؟ من برای تو ماشین میخوام بنظرت کارایی داره؟ میشه از قیف باریک دهنش عکس بزاری؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من تازه خریده م.‌ازش راضیم ولی مشکلم همونیه ک گفتم. راستی فک کنم فیلیپس با باتری ماشین هم شاررژ میشه. این نمیشه ها. فقط با برق شهری شاررژ میشه. بعدشم این فقط خاکه. اب جنع ننمیکنخ

مگ چراغاش روشن نمیشن

تمام وقتی ک تو شارژ باشه روشنع. خاموش نمیشه ک. اصلا شارژش پرباشه، بزنی تو سارژ بازم روشن میشه.و خیلی کم شترژ نگه میداره 

اول میزنی بهشارژ چه چراغی روشن میشه

کلا یه چراغ ابی کنارشه ک روشن میشه. هیچی هم ننوشته کنارش

2706