2733
2739
عنوان

رشته ی رزمی بعد سزارین؟؟؟

302 بازدید | 23 پست

خانوما من ۶‌ماهه سزارین کردم، و چاق شدم حسابی😔😔😔😔😔میخوام برم باشگاه یه رشته ی رزمی. 

میشه برم؟ اذیت نمیشم؟ مشت بزنن تو شکم و اینا؟؟😶😶. تا حالا نرفتم‌رشته ی رزمی. نمیدونم چطوریه.

چاق شدی بری رزمی 

خوب برو بدنسازی فیتنس

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

با ایروبیک شرو کن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مگه جنگ اخه تو شکمم بزنن؟؟؟ شما حداقل یک سال باید کار کنی تا به درجه مبارزه برسی‌ . قبلش فقط آموزش و تمرین

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

من خواهرم دو بار سزارین کرده و کیک بوکسینگ میره. مشکلی هم پیش نیومده چون گارد می بنده. میتونی با مربی صحبت کنی رعایتتو بکنه

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍

بعدشم رزمی چاقیت میکنه عضله کلا فرم بدی پیدا میکنی. اول باید لاغر شی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
نه کی گفته من خودم کیک بوکس کار  میکنم

شوهر منم کیک بوکس. ولی وقتی یکی چاق بنظرت با رزمی یهو لاغر میشه؟ چون شوهرم یک سال ول کرد یکم چاق شد. مربیش گفت وزن کم کن بعد تمرین شروع کن

شما تا چربی رو آب نکنی اصلا به عضله نمیرسی. 

شما در حین ورزش رژیمتم بگیر. ورزش فرم میده به افتادگی و بدفرمی بدن نه که خودش بد فرم کنه 

شوهر منم کیک بوکس. ولی وقتی یکی چاق بنظرت با رزمی یهو لاغر میشه؟ چون شوهرم یک سال ول کرد یکم چاق شد. ...

برای لاغر شدن با رژیم جواب میگیرم عزیزم. منظورم بیشتر این بود که بعد شش ماه از سزارین میشه رفت رشته ی رزمی؟

آخه دختر خواهرشوهرم میره کونگ فو دوماهه میره همه جاش کبوده

لذت کبود شدنش خیلی بالاس. من اول که رفته بودم ترسو و بودم شل و جیغ جیغو تا بهم حمله میکردن جیغ میزدم. بعدش که حرفه ای میشی کمتر آسیب می بینی. خیلی خوبه اعتماد به نفست بالا میره بدنت خوشگل میشه. 

2706