2726

اينجور مردا ازدواج كنن درست ميشن؟!؟

يه بنده خدا هست هر دختري ميبينه باهاش نيم ساعت حرف ميزنه ميگه ميخنده

البته اينم بگم موقعيت اجتماعي خوبي داره قيافه و وضع مالي هم اكيه 

فک نکنم ببین خیلیا منظور بدیم ندارن اینکار براشون عادیه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید آدم خوش صحبتیه

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2728

همسر من

البته فقط با دخترای مجرد و متاهل  فامیلشون که باهاشون بزرگ شده

کلا باهمه بگو بخند داره

منم دلیلی نداره حساسیت نشون بدم خودمم وارد بحثشون میشم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

یعنی چی هر دختری رو می بینه؟؟؟

من خودم بشخصه از مردی که بیرون جدیه خوشم میاد دوس ندارم مرد بخواد با همه زود پسرخاله شه.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
یعنی چی هر دختری رو می بینه؟؟؟ من خودم بشخصه از مردی که بیرون جدیه خوشم میاد دوس ندارم مرد بخواد با ...

جديه

شغلش ازاده

يكي كه دو سه بار بره پيشش 

چجوري بگم خوده دختره هم بخواد سريع باهاش راجب همه چيز حرف ميزنه ميخنده

جديه شغلش ازاده يكي كه دو سه بار بره پيشش  چجوري بگم خوده دختره هم بخواد سريع باهاش راجب همه ...

شاید به خاطر شغلش مجبوره اینجور باشه ولی خب من خودم چون اخلاقم رو میدونم نمیتونم همچین آدمی رو قبول کنم.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir