2726
عنوان

در ده سال آینده کجا هستید ؟

708 بازدید | 74 پست

سوالی که این روزها ذهن من رو مشغول کرده این هست که تا ده سال آینده من کجام، وضعیت اقتصادیم و موقعیت اجتماعیم چطوره. اون موقع چه دغدغه هایی خواهم داشت ؟ و واقعیتش هر بار که بهش فکر می کنم ترس عجیبی وجودم رو در بر می گیره ! 

نظر شما چیه ؟ فکر می کنید تا 10 سال دیگه چه تغییری توی زندگیتون رخ میده ؟ بهتر میشه یا بدتر ؟ ...

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دارم بچه دومم رو شیر میدم😓 البته آلمان😎

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

یقینا ده سال اینده تو این تایم خوابم 😅

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

نمیدونم فقط امیدوارم یا رفتار همسرم عوض شه یا از زندگیم حذف بشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

۲۹ سالم میشه و مادر یک دختر ۱۲ ساله(و بچه های دیگر) خونه دارشدیم ماشینمون رو عوض کردیم و خیلی چیزا دیگه

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

تا ده سال دیگه احساس میکنم زیر خاکم😔😔😔

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706