1345
1363
عنوان

در ده سال آینده کجا هستید ؟

494 بازدید | 74 پست

سوالی که این روزها ذهن من رو مشغول کرده این هست که تا ده سال آینده من کجام، وضعیت اقتصادیم و موقعیت اجتماعیم چطوره. اون موقع چه دغدغه هایی خواهم داشت ؟ و واقعیتش هر بار که بهش فکر می کنم ترس عجیبی وجودم رو در بر می گیره ! 

نظر شما چیه ؟ فکر می کنید تا 10 سال دیگه چه تغییری توی زندگیتون رخ میده ؟ بهتر میشه یا بدتر ؟ ...

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
1376

نمیدونم فقط امیدوارم یا رفتار همسرم عوض شه یا از زندگیم حذف بشه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙هرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️

۲۹ سالم میشه و مادر یک دختر ۱۲ ساله(و بچه های دیگر) خونه دارشدیم ماشینمون رو عوض کردیم و خیلی چیزا دیگه

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابات دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه
1378
حال رو بچسب  آینده رو به خدا بسپار

اینطوری فکر می کنم در حال درجا زدنم . باید گاهی به آینده هم نگاه کنم تا بدونم راه رو درست می رم یا نه

خونه رویاهامون و خریدیم

ماشین شاسی بندمون و خریدیم

شوهرم یه شرکت معروف داره من مدیر داخلیش هستم  

دوتا بچه هم داریم

من مطمئنم تا ده سال دیگه همشو دارم به امید خدا

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
امروزمو بهترین باشم و زندگی کنم حتما تا ۱۰ سال دیگه خبرای خور تو راهه ولی خب مشکلا بیکار نیستن پس با ...

بله متاسفانه مشکلات هیچ وقت بیکار نیستن 

مشکلات من که نسبت به ده سال قبل بیشتر شدن.

اما دعا می کنم سیر نزولی داشته باشن

اینطوری فکر می کنم در حال درجا زدنم . باید گاهی به آینده هم نگاه کنم تا بدونم راه رو درست می رم یا ن ...

آره واقعا من یکساله حالو چسبیدمو الان فهمیدم چ خریتی کردم 😐نباید خودمو گول میزدم باید نگران آیندم میبودم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙هرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
خونه رویاهامون و خریدیم ماشین شاسی بندمون و خریدیم شوهرم یه شرکت معروف داره من مدیر داخلیش هستم &n ...

خوب پس حتما الان دارین با سرعت زیادی پیشترفت می کنید. درسته ؟

1364