2733
2734
عنوان

سونو آنومالی

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سونوی آنومالیمو پیش دکتر احمدرضا اکرمی سر خیابون جم رفتم. تو تهران بهترینه از نظر تشخیص، به خصوص تشخیص ناهنجاری. تقریبا نیم ساعت طول می کشه خیلی دقیق بررسی می کنه. اول اولترا ساوند بررسی می کنه بعد آخرش جاهایی که لازمه خیلی کوتاه سه بعدی یا چهار بعدی سونو میکنه که واسه بچه ضرر نداشته باشه. ٣٥٠ تومن فروردین امسال هزینش بود. یکم ادا اصولی هست یعنی نه سی دی می ده نه می ذاره همراه باهات داخل بره سوال هم جواب نمی ده ولی گزارش سونوش کامل فارسیه اگر مشکلیم باشه تو گزارشش می نویسه. من چون نگران سلامتی بچم بودم رفتم و برام این چیزاش مهم نبود فقط تشخیصش برام مهم بود.
2738

برای سونوگرافی آنومالی  نیازی نیست حتما سه بعدی باشه، حداقل 18 هفته باید باشی و هزینه اش هم کمتر از 250 تومن میشه

متونی بری سونوگرافی دکتر آزاده آقازاده که ستارخانه کارش خیلی خوبه و دقیق هم هست همراه هم اجازه میده بره داخل

از سونو معمولی طولانی تره چون باید انگشتای بچه رو بشمارن و شیارهای مغز بچه رو نگاه کنن من رفتم پیش اقازاده کارش عالی بود اگه ستارخان هستی برو اونجا تو غرب تهران کار اقازاده رو اکثر پزشکا قبول دارن