2733
2739

سلام.خانم ها من کمتر از ده ساله ازدواج کردم و ازاول ازدواجم مشکلات زیادی داشتم.تا الانم نتونستم مشکلاتمو با همسرم حل کنم و فقط کوتاه اومدم.چندساله با یه پسری آشنا شدم وبهش قول ازدواج دادم. این پسر اول وصع مالیش خوب بود ولی الان نه...خیلی بهش علاقه مند شدم و ارتباطمون در حد تلفن و چت بوده وسالی چند بار دیدمش.تاپیک قبلی نوشتم با شوهرم دعوا کردم ولی دروع گفتم با همین پسر دعوام شده بود. راستش من همزمان دونفر دوست دارم.نه میتونم ازشوهرم جدا بشم نه از اون آقا دل بکنم. دیروز به اون پسر گفتم تصمیمو گرفتم و جدا نمیشم.خیلی دلم براش سوخت روی من حساب کرده بود. عذاب وجدان ندارم برا شوهرم.برای اون بدبخت ناراحتم.نشستم خوب فکر کردم دیدم اگه جدا بشم باز زن اون پسر نمیشم.اعتماد بنفس ندارم زنش بشم احساس میکنم خیلی از لحاط ظاهری بهتر ازمنه . هرچند روزی نبوده از زیباییم تعریف نکنه تازگیام بی پول شده دیگه بدتر. بچه دارم نمیشیم چون شوهرم عقیمه. من افسرده شدم نتونستم چندساله تصمیم بگیرم جدا بشم یانه اون پسره هم سرکار گذاشتم. زندگیمو دوس ندارم دلم میخاد شجاعتشو داشتم جدا بشم و یه زندگی جدید شروع کنم ولی نمیتونم ، از جدایی میترسم. اصلا نمیدونم چرا شوهرمو دوس دارم ولی به طلاقم فکر میکنم.کارم شده گریه . ۲۴ ساعته به اون پسر جواب رد دادم.دلم میخاد به روزایی برگردم که شوهرمو خیلی دوس داشتم . تورو خدا بم حرف بد نزنید بخدا خیلی دلشکستم .

چه شرایط پیچیده ای داری! من نفهمیدم آخر شوهرتو دوست داری؟ میخوای طلاق بگیری؟ دلت واسه شوهرت نمیسوزه واسه اون میسوزه؟! چه خبره اصلا😐

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به خدا توکل کن و به زندگیت ادامه بده،اگه شوهرت عقیمه میتونین از مراکز بانک اسپرم، اسپرم بگیرین و باردار بشی و شادی رو به زندگیت برگردونی

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...    

خدا ختم به خير كنه چه بخواي چه نخواي كاري كه شما كردي خيانت به همسرته حتي اگه طلاق بگيري با اون پسر از دواج كني هميشه بهت شك داره كه بهش خيانت كني پس بچسب به زند گيت خيلي دلم به حال همسرت ميسوزه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

به طور کامل اون آقا رو بذارید کنار 

شمارشو پاک کنید و سیم کارت جدید بگیرید برای خودتون اصلا سراغش نرید

خیانت همینه دیگه خواهرمن شما الان دارید صراحتا به همسرتون خیانت میکنید مگه شما مجردید که به یه نفر جواب رد بدید یا جواب مثبت بدید شما همسر دارید دلیلی نداره چون نمیتونن بچه دار شن خیانت کنید بهشون 

ما وقتی عقد نامه رو امضا میکنیم ینی بهم قول میدیم در شادی ها خوشی ها و غم و سختی و کمبودها کنار هم باشیم

شما بهتره دنبال راه حل برای مشکل همسرتون باشید نه اینکه به ایشون خیانت کنید 

چه شرایط پیچیده ای داری! من نفهمیدم آخر شوهرتو دوست داری؟ میخوای طلاق بگیری؟ دلت واسه شوهرت نمیسوزه ...

شوهرم گفت هرتصمیمی بگیری راضی ام .اگه طلاق بخام میده. ناراحتم برا اون پسره پنج ساله منتظر منه

به مظرم به جای علاقه نسبت به شوهرتون یه حس ترحم(بخاطر بچه دار نشدن)با عذاب وجدان و عادت دارید چون اگ ...

وقتی با اون پسر حرف میزنم و رابطم خوبه باهاش از این طرفم رابطم با شوهرم خیلی خوب میشه ولی مواقعی که با اون پسر دعوام میشد از این طرفم با شوهرم بداخلاق میشدم.من نمیفهمم چرا هر دو نفر دوس دارم

2706