2726
عنوان

خونريزي طولاني توروخدا بيايد

133 بازدید | 15 پست

دوستان من اين ماه دوم هست كه كلوميفن خوردم

از روز اول پريوذ هم دخترمو ازشير گرفتم 

٢١ تير پريود شدم زون موقع پريودم البته حجمش خيلي كمتره اما هست

چرا اينطوري شدم؟ اولين بار تو زندگيمه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

برو دکتر عزیزم اینجوری پدر بدنت در میاد بهت قرص میده قطع میشه حتما اهن و مولتی ویتامینم بخور

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ممکنه کیست داشته باشی و بخاطر کیست باشه ... ممکنه خدایی نکرده پلیپ باشه و یا ممکنه اندومترت ضخیم شده باشه یا هرجیز دیگه و با سونو مشخص میشه معمولا برای قطش مدروکسی میدن ...  

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
ممکنه کیست داشته باشی و بخاطر کیست باشه ... ممکنه خدایی نکرده پلیپ باشه و یا ممکنه اندومترت ضخیم شده ...

عزيزم من روز اول پري رفتم سونو چون فكر ميكردم باردارم

همه چي نرمال بود

اون كافي نبست؟

اگه فعلا به دکتر دسترسی نداری آمپول ویتامین k بزن خونریزی رو بند میاره همین به ذهنم رسید انشالله خوب ...

مرسي عزيزم

ازاد ميدن؟ چنده

برو دکتر عزیزم اینجوری پدر بدنت در میاد بهت قرص میده قطع میشه حتما اهن و مولتی ویتامینم بخور

باشه حتما

عزيزم من روز اول پري رفتم سونو چون فكر ميكردم باردارم همه چي نرمال بود اون كافي نبست؟

مدروکسی بخور یک دوره شبی دو تا ... دکتر من وقتی نرمال بودم گفت اینو بخور تا ۲۰ شب ....البته دکتر بری خب بهتره ولی منم پارسال نرمال بودم اینحوری کفت خوب شدم خدا رو شکر

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
مدروکسی بخور یک دوره شبی دو تا ... دکتر من وقتی نرمال بودم گفت اینو بخور تا ۲۰ شب ....البته دکتر بری ...

پري طولاني داشتي،؟

2706