2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

همسرم اون شبی که برام انگشتر نشون آورده بود. بعد از سه چهار سال خاطره انگیز ..از پدرم پرسید اگه اجازه میدین انگشتر رو دستش کنم بابام گفت بفرمائید بعد دست منو گرفت انگشتر رو دستم کرد پیشونیم رو بوسید..خیلی لحظه خوبی بود..

(پیرو تجربه قبلی توصیف این لحظه: دوستان ما محرم بودیم)

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

قهرمانی جام جهانی

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

وقتی کنکور اون شهر و رشته ای که میخواستم قبول شدم

وقتی اولین حقوقم رو گرفتم و باهاش برای کسایی که برام مهم بودن هدیه گرفتم

وقتی لبخند رضایت پدر مادرمو از خودم میبینم

وقتی جواب سی تی اسکنم خوب بود

وقتی برگه ی طلاق رو امضا کردم

و خیلی زمانای دیگه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
من مادر نیستم ولی میتونم تصور کنم چقدر قشنگه

لحظه ای که برای اولین بار نی نی که اینهمه مدت تو دلت تکون میخورده و از روی شکم نازش رو میکشیدی رو میبینی انگار می‌خواد قلب آدم ایست کنه

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
2706