1345
1341

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

هنوز هیچی.ولی امیدوارم یه جای خوب تو زمینه تخصصی خودم استخدام شم

برام هیچ حسی شبیهه تو نیست کنار تو درگیر ارامشم همین از تمام جهان کافیه همین که کنارت نفس میکشم

پسرم و گذاشتن رو سینم . 

هر چند شوهرم عادت داره گند بزنه به لحظات خوب زندگیم

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )

وقتی که مادر شدم

مهم نیست اکنون زندگی‌ام چگونه می‌گذردعاشق آن خاطراتی هستم                                      که تصادفی از ذهنم عبور می کنندو باعث لبخندم می شوند...!

۹۷/۵/۷روزی ک بی بی چکم مثبت شد😍

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی به زندگیم گل پسرم😍😘تیکرتولده پسرجونمه 🤓😍☺🤗                        خداروشکر که صحیح و سالم  اومدی بغلم امیرمحمدم😇                          واسه سلامتی همه نینیا  یه صلوات میفرستی!!!🌹اَللّهُمَ صَلی عَلی محّمدو آل محمّد🌹
1274

وقتی تو اتاق عمل بچه هام رو برای اولین بار دیدم و بوسیدم و صدای ناز گریه بچه هام رو شنیدم

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم.اخ چه حالی میده وقتی میگن مامان. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم
1308

روز عقدم باعشقم

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

وقتی فهمیدم باردارم و وقتی اولین بارصدای قلبشو شنیدم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه❤اگه بدونی با اومدنت تو دل مامان؛چه جونی به مامان دادی؟فدای تپش های قلبت بشم💓هرروز صدای قلبتو می شنوم تا بیای بغلم.؛زود بیا خونه ی از عشق گرممون رو گرمترش کن..من و بابایی منتظرتیم💑
1346