2733
2734

بهش سویق بدید سویق کودک

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نشیا من یه دختردایی دارم ۶سالشه اندازه یه بچه هفت هشت ماهه مو نداره.اصلا موهاش از اول درنمیومد.باصدتا شربت و قرص و دارو تازه شده نهایت ۷سانت۸سانت.ببر دکتر اگه تا یسالگی رشد نکرد

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

مامان من سر من و خواهرم بچه بودیم حناگذاشته

الان منو خواهرم اینقد موهام پرپشته میریم ارایشگاه میگیم توشو خالی کن.

خود مامانمم بچه بوده سردرد گرفته و هرچی دکتر میرفتن خوب نمیشده، مادربزرگم سرش چندبار حناگذاشته خوب شده.

ولی رنگ موهاش طلایی بوده، بعد حنا موهاش تیره شد و دیگه طلایی نشد عوضش پرپشت شد و دردش افتاد

از سال ۹۸ نی نی سایت نیومده بودم😂
2738
نگران نشیا من یه دختردایی دارم ۶سالشه اندازه یه بچه هفت هشت ماهه مو نداره.اصلا موهاش از اول درنمیومد ...

نه از اون جهت نگران نیستم چون پسرم هم تا شش ماهگی موهاش کم بود الان خیلی پرپشت وبلند 

دوست داشتم موهاش بلند باشه خرگوشی ببندم😁

😅خیلی مونده تا اون موقع. دختر من با اینکه موهای زیادی داشت از اول ولی تا یکسالگیش نشد خرگوشی ببندم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
منو تا شش سالگی کچل میکردن 😃تا پارسال کلیییییی مو داشتم اینقد پر پشت بود  اما یه سقط داشتم بع ...

وای جیگر آدم کباب میشه . چرا آخه این طور میشه آدم . کاش خوب بشیم به امید خدا

2706