2410
2553

لطفا هردعایی که قبلا ازش جواب گرفتین و یا نذری چیزی که سریع جواب داده برای بارداری و بهم بگین لطفا خیلی دلم گرفته میخوام باردار شم سه روز دیگه موعدمه دارم دیوونه میشم نمیدونم چرا خدا صدام و نمیشنوه 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم به شهیدابراهیم هادی واسطه شوونذرخرماکن مطمئنم نتیجه می گیری..ذکرش هم یاکفیله بانادعلی

یکم بیشتر توضیح میدی گلم چندبار باید بگم عزیزم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
2714
من دعایی بلد نیستم ولی خودم واست دعا میکنم ایشالا مرداد باردار شی که پسر اردیبهشتی گیرت بیاد حالم مث ...

الهی فدات شم حتما عزیز دلم اگه قابل باشم دعات میکنم 

چندتا خوندی؟ دیگه چی خوندی برای نجات از ادم بد؟ 

رو آیه آخرش تمرکز کردم خدا دوست کسانی است که ایمان آورده اند انها را از تاریکی به روشنی میبرد و....

خیلی خوندم این آیه را با تمرکز کامل روی معنی اش

یکم بیشتر توضیح میدی گلم چندبار باید بگم عزیزم 

ببین این دلیه هرچقدرکه دوست داشتی وقتی یادمشکلت افتادی بگویاکفیل..

مثلاعهدببندبگویاشهیدابراهیم هادی کمکم کن پیش خداواسطه شوتابه حاجتم برسم ومنم یه پاکت خرمانذرتومی کنم یاکفیل یاکفیل یاکفیل😊

ببین این دلیه هرچقدرکه دوست داشتی وقتی یادمشکلت افتادی بگویاکفیل.. مثلاعهدببندبگویاشهیدابراهیم هادی ...

انشالله هرچی مرادت بهش برسی عزیزدلم 

2706