2726

دلم خیلی آشوبه خیلی اضطراب دارم 

کسی هست ؟

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه برنامه فال دارم میخای با اون بگیرم برات؟☹

اره عزیزم ممنون

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
فال حافظ میخوای؟

اره عزیزم ❤️

نیت کن نیت کردی بگو بهم

نیت کردم عزیز دلم

منم میخوام

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
اره عزیزم ❤️

نوشته به کسی عشق میورزی و راه رسیدن به اونو دشوار میبینی این مشکلات وجودخواهد داشت ولی تو میتونی موفق بشی اگه به مشکلات ساده نگاه کنی حل میشه

البته من خلاصه شو برات نوشتم نمیدونم به حالت ربطی داشت یا نه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
من یه برنامه فال دارم میخای با اون بگیرم برات؟☹

من نیت کردم میشه برام بگیری؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
نوشته به کسی عشق میورزی و راه رسیدن به اونو دشوار میبینی این مشکلات وجودخواهد داشت ولی تو میتونی موف ...

ممنون عزیزم خیلی ❤️ خیلی زحمت کشیدی ❤️

ممنون عزیزم خیلی ❤️ خیلی زحمت کشیدی ❤️

خواهش میکنم برات حمد میخونم آرامش پیدا کنی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
خواهش میکنم برات حمد میخونم آرامش پیدا کنی

واای خیلی ممنون عزیزم از پستت گریم گرفت ❤️❤️❤️😢

ممنون از مهربونیت ❤️

2706