2726
عنوان

خدایاااا شکرت بعد دوسال مامان شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 106 پست
برای منم دعا بکنید لطفا خیلی نیازم

عزیزم برات ۱۴تا صلوات فرستادم ایشالا به زودی زود مامان میشی 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم،نن پریودشدم وازپنجم پریودیم عرقایی ک گفتی رودارم میخورم،امروزروز یازدهمم هست،شماگفتی تاروز۱۷خورده بشه؟اگه من تاروز۲۰بخورم اشکالی داره؟؟؟؟

سلام عزیزم،نن پریودشدم وازپنجم پریودیم عرقایی ک گفتی رودارم میخورم،امروزروز یازدهمم هست،شماگفتی تارو ...

سلام خانومی ، نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ایشالا که به زودی زودی مامان بشی، برات ۱۴ تا صلوات فرستادم. اگه باردار شدی حتما بهم خبر بده خوشحال میشم 🥰😊🥰🥰

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2728

ممنون عزیزدلممممم.ان شاالله ک منم مثه شما جواب بگیرم ازش.این ماه ک تموم بشه میشه دوسال ک منتظرنی نیم.راستش ی حس خوب تودلم افتاده ک منم این ماه مامان میشم.راستی من کنارعرقیجاتا(سیاهدونه،عسل وسیاهدونه،خرما)میخورم،میگن مثه لتروزول کارمیکنه تحریک تخکمه.امیدوارم خدااین ماه جوابموبده😍😍😍😍

ممنون عزیزدلممممم.ان شاالله ک منم مثه شما جواب بگیرم ازش.این ماه ک تموم بشه میشه دوسال ک منتظرنی نیم ...

خوب میکنی منم کم و بیش میخوردم ایشالا همین ماه ی فندوق ناز بیاد تو دلت به حق این ماه عزیز 

سلام عزیز برای منم دعا کنید دوساله منتظرم آخر این ماه سالگرد عروسیمه انشالا خدا هدیه عروسیمو بده همونی ک منتظرشم.این ماه از ۵پری شبی دوتا لتروزول خوردم شب ۱۴هم باید آمپول بزنم توکل ب خدا 

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰

بعضیا میگن قرص لتروزول ک میخورن حالشون بد میشه تخمدوناشون تیر می‌کشه اما من هیچ علایم ندارم نکنه هیچ اثری رو من نداره

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰
سلام عزیز برای منم دعا کنید دوساله منتظرم آخر این ماه سالگرد عروسیمه انشالا خدا هدیه عروسیمو بده همو ...

انشالله که ی جوجه ناز بیاد تو دلت برات ۱۴ تا صلوات فرستادم

بعضیا میگن قرص لتروزول ک میخورن حالشون بد میشه تخمدوناشون تیر می‌کشه اما من هیچ علایم ندارم نکنه هیچ ...

نه فکر نکنم توان بدنی هرکسی باهم فرق میکنه ، انرژی مثبت بده به خودت اصلا استرس نداشته باش استرس سمه ایشالا که همین ماه نتیجه میگیری 

سلام عزیزم خوبی ؟؟من امروز ۲۵سیکلم بودوتست زدم منفی بود😔توچندسیکل تستت مثبت شد؟ولی بنظرخودم خیلی زودزدم.علائم حاملگیم داشتی؟روزای تخمکگذاریتوچجورفهمیدی؟؟؟

سلام عزیزم خوبی ؟؟من امروز ۲۵سیکلم بودوتست زدم منفی بود😔توچندسیکل تستت مثبت شد؟ولی بنظرخودم خیلی زو ...

سلام خانومی، قربونت،خیلی زود زدی من فردای موعدم زدم خیلییییی حاله کم رنگ انداخت، من بعد تخمک گذاریم سینه درد داشتم بعدش من خیلییی دوغ دوست دارم وقتی میخوردم یکم حالمو بهم میزد    

خب پس بذارم بعدموعدم ببینم چی میشه😪

انشاالله که مثبت میشه🥰🥰🥰

2706