2726
عنوان

کسی اینجا مژه کار هست؟؟؟کارش خوبه؟؟

29965 بازدید | 34 پست

میخام برم یاد بگیرم کارش چطوره؟ درامدش خوبه؟

اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست

سلام خودم کار تاتو و مژه تخصصی انجام میدم و تو جفتش حرفه ای هستم و مشتریانی خودمو دارم اما بنظرم تاتو درآمدش بالاتره..اول تاتو بعد ناخن بعد مژه بعد رنگ..اما از همههههه آسون تر همون تاتوئه و پولش قلمبه تره و صفرتاصدش سوده و اینک زحمتشم کمتره و تو همون تایمز م یه ناخن مثلا میکاری یه تاتو بزنی پول یه تا ناخن در میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مگه ارایشگاه مشتری نمیاد؟؟ ارایشگاها چجور کار میکنن باهات؟ اخرش چیزی میمونه یا نه؟ بازار کارش مثل ناخن هست؟

2728

من خصوصی میرم منزل آموزشیار یاد میدم البته همسرم همیشه منومیبره و توکوچه طرف منتظر میشینه تا بیام و برم گردونه اختیاطمم تو کارم بالاست...اینجوری بگم ک راحت ماهی چهار پنج تومن درمیاری...و اینک درصدم بدی آرایشگاه بازم کلی سود میکنی.واینکه کار مال خودته میتونی گردشی تو آرایشگاه های مختلف کار کنی تومنزل مشتریانی ک می‌شناسی بری کار بزنی بدون درصد دادن به کسی

سلام خودم کار تاتو و مژه تخصصی انجام میدم و تو جفتش حرفه ای هستم و مشتریانی خودمو دارم اما بنظرم تات ...

من خودم مژه رو بیشتر از همه دوس دارم!!! ولی میخام ببیم بازارش خوبه

من خصوصی میرم منزل آموزشیار یاد میدم البته همسرم همیشه منومیبره و توکوچه طرف منتظر میشینه تا بیام و ...

اموزشش راحته؟؟ اخه تو اینستا دیدم اموزشا قیمتاشون متفاوته خواستم بدونم چجور اعتماد کنم ؟ یکی چهار میلیون میگیره یکی چهار صد تومن همشونم میگن همه چی

من خصوصی میرم منزل آموزشیار یاد میدم البته همسرم همیشه منومیبره و توکوچه طرف منتظر میشینه تا بیام و ...

اگهیا رو که میبینم هی میگن ترجیحا با مشتری!!! خب یکی مثل من یاد بگیره بخاد کار کنه اولش مشتری نداره چیکار کنه

من خودم مژه رو بیشتر از همه دوس دارم!!! ولی میخام ببیم بازارش خوبه

من از طریق مژه خیلی برام بمونه ماهی700.800تومنه چون بابت هر مژه پولی نمیگیری مثلا یه موقت میزنی70تومن40درصدشم بدی آرایشگاه دیگ تهش چی میمونه؟اونم اگ خیلی مشتری داشته باشیم بترکونی ماهی800.900

مژه بخوای یاد بگیری هرکس ازت بالای 600 بگیره کلاه برداره

شما تهرانی؟پس چرا اون خانم کار میکرد میگفت چهار پنج تومن میمونه؟؟

اگهیا رو که میبینم هی میگن ترجیحا با مشتری!!! خب یکی مثل من یاد بگیره بخاد کار کنه اولش مشتری نداره ...

بابت مژه میگی؟خب تو هرکاری باید تبلیغ کنی تازه الان خیلی راحته تبلیغاتو بازدهیشم بیشتره اینستا تل گرام سایتهای مختلف ولی زمان ما تراکت بود اوجشششش...حالا من 5ساله توکار تاتوام فک نکن سنی دارما 21سالمه عقدم صفرتاصدش حهازمم خودم خریدم هزارتومان نداد کسی همچین خریدم خداروشکر.درامدم خوب بوده.الان ک کاری ندارم دیگ تبلیغاتو داند زایی تازه من ن تو تل گرام ن اینستا تبلیغ ندارم چون نیازی ندارم ولی اموزشیامون همشون اینجوری تونستن جابیفتن.

شما تهرانی؟پس چرا اون خانم کار میکرد میگفت چهار پنج تومن میمونه؟؟

بله تهرانم..شاید واقعا براش میمونه اما چیزی ک من گفتم خودت بهش فک کن ببین ولی تاتو میزنی600تومن40درصدشم بدی پول ده تا مژه واست میمونه

بابت مژه میگی؟خب تو هرکاری باید تبلیغ کنی تازه الان خیلی راحته تبلیغاتو بازدهیشم بیشتره اینستا تل گر ...

خودت یاد میدی؟

2706