2733
2734
عنوان

خانما راهنمایی با این جاریم و شوهرم چکار کنم.؟.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3699 بازدید | 160 پست
خداروشکر جاری ندارم ونخواهم داشت،جدیدا خیلی تاپیک اینجوری میبینم

خیلیاش سرکاریه 

واس همین چیزاس شوهرم میگ نرو تواین سایت قبح یسری از کارا از بین میره

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

توضیحات بیشتر 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خواهر پر دردسری داشتی تو دختر با قوم الظالمین زندگی میکرده انگار

اره بابا الان حالش خوبه شوهره ک مشکل اعصاب روان داشت جاریه تو خونه زندانیش کرده بود ابجیمو.خیلیم با شوهر خواهرم جور بود بی ادب حرف میزد و...

2731

بازم سلام به همتون..... 

نمونه رفتارهاشون.... از اول عقد بگم. 

جاری بزرگس... میگه شوهرت مثل پسرم میمونه.... یا مثل برادرم میمونه.... با اینکه اختلاف سنی شون 12/13 ساله

کنارشوهرم میشینه...شوخی میکنه.....یسری دعوت کردن.... اومد دست گذاشت رو پاش..... 

منم ن ندارم و نخواهم داشت

واس من توراهه😥

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2738
خیلیاش سرکاریه  واس همین چیزاس شوهرم میگ نرو تواین سایت قبح یسری از کارا از بین میره

خخخ شوهرمنم یبارگف نرو اینجور سایتا،بنده خدا نمیدونه عضوم😂

ای لعنت ب این سایت گمراهم کرده😬

بازم سلام به همتون.....  نمونه رفتارهاشون.... از اول عقد بگم.  جاری بزرگس... میگه شوهرت ...

خب برخورد همسرت چیه؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706