1600
1605

سلام خانمای باتجربه

من از دوران عقد تاالان که متاهلم متوجه یسری رفتارایی بین شوهرم. و جاریم شدم که خیلی خیلی خیلی بدم میاد....... 

حس میکنم باهم راحتن..... 

کسی تجربه داره کمکم کنین تورو خدا

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613
خواهرمم مثله تو بود انقدر اعذاب میکشید 

چیار کرد در نهایت 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

😐😐🤔😥🤔توضیح لدفا

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی به زندگیم گل پسرم😍😘تیکرتولده پسرجونمه 🤓😍☺🤗                        خداروشکر که صحیح و سالم  اومدی بغلم امیرمحمدم😇                          واسه سلامتی همه نینیا  یه صلوات میفرستی!!!🌹اَللّهُمَ صَلی عَلی محّمدو آل محمّد🌹

خداروشکر جاری ندارم ونخواهم داشت،جدیدا خیلی تاپیک اینجوری میبینم

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1615
در نهایت ک جدا شد همون جاریه با شوهره نقشه کشیدن سر موضوعاتی باعث جدایی شدن

خاک بر سرشون ایشالا خدا بد چوبی بهشون بزنه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

منم جاری دارم ولی اینجوری نیستن ولی خوب جاری دیگه 

چقدر سخته تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندان بان 😢😭
1601

خیلیاش سرکاریه 

واس همین چیزاس شوهرم میگ نرو تواین سایت قبح یسری از کارا از بین میره

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی به زندگیم گل پسرم😍😘تیکرتولده پسرجونمه 🤓😍☺🤗                        خداروشکر که صحیح و سالم  اومدی بغلم امیرمحمدم😇                          واسه سلامتی همه نینیا  یه صلوات میفرستی!!!🌹اَللّهُمَ صَلی عَلی محّمدو آل محمّد🌹
چه خواهر پر دردسری داشتی تو دختر با قوم الظالمین زندگی میکرده انگار

اره بابا الان حالش خوبه شوهره ک مشکل اعصاب روان داشت جاریه تو خونه زندانیش کرده بود ابجیمو.خیلیم با شوهر خواهرم جور بود بی ادب حرف میزد و...

لطفا هرکس اینجا جاری هستش،تو رفتارش دقت کنه چه وضعشه اخه

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1578