2737
2734
عنوان

بودن یا نبودن? مسئله این است!!!!

261 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها...نمیدونم از کجا بگم....از زندگی خسته شدم،به شدت دچار روزمره گی شدم همه ش احساس کسالت دارم گاها کلاس می رم اما کفایت نمی کنه باز بی حوصله م ...زمان کند میگذره...سه سال ازدواج کردم...دوست دارم شاغل باشم از ی طرف شاغل ها رو که میبینم نه خواب کافی نه تفریح به موقع همش بدو بدو .مادر خودم هم که شاغل بوده تا میگم کار میگه اشتباه میکنی چیزی که الان هستی بهتره...از ی طرف خودم که خانه دارم و بی هدف...از آزمونهاي استخدامی که چیزی درنمیاد..ای کاش میشد واسه خودم ی کاری دست و پا کنم...به نظرم کار و شغل به زندگیه آدم هدف میده نظر شما چیه? شاغل بوده بهتره یا نبودن?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاغل ها رو که میبینم نه خواب کافی نه تفریح به موقع همش بدو بدو

جان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی این و گفته 

والله من هم خوب میخوابم هم خوب میگردم هم تفریحم به جاشه هم باشگاه و کلاس هم میرم

2738

بستگی ب پول توجیبی برخورد همسر موقع پول دادن و این فاکتورا

در کل خوبه زن استقلال مالی داشته باشه ولی ن اینکه ب اسم کار بیگاری بکشه از خودش خودشو تباه کنه اخرم هیچی دستش نگیره

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
چه عالی...ممکنه بگید شغلتون چیه?

من کارشناس مالی هستم 

قبل از اینکه برم سرکار والله همسرم ماهی یک میلیون میریخت به حسابم ( منظورم اینه که پول تو جیبم بود)

ولی ترجیح دادم کار کنم و از درسی که خوندم استفاده کنم 

الانم 6 ساله دارم کار میکنم ذره ای هم نه سختم بوده نه احساس کردم پشیمونم 

2706