2726
عنوان

دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 86 پست
یه کاری کن ک اون طلاقت بده غذا درست نکن ژولی پولی باش داد بزن دعوا کن قهر کن ادا در بیار ک تو هم با ...

همه کارایی که گفتی خوبه اما اینکه وانمود کنه با یکی دیگه در ارتباطه اصلا خوب نیست ماکه با روحیه ی اون آقا آشنایی نداریم با همچین کاری ممکنه حتی خون به پاشه.لطفا از این پیشنهادات به کسایی که نمیشناسید ندید توروخدا

😎😎😎

ببین مردی ک یبار خیانت کنه دیگه نمیتونه با یه نفر باشه و مزه خیانت میره زیر دندونش، حتی اگه تعهد هم بده باز بعد چندوقت یادش میره و خیانتاشو شروع میکنه، بدترین چیز از نظر من خیانته ک هیچجوره جبران پذیر نیست پس فکر اساسی کن تا پای بچه وسط نیومده 

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا همینه. 

نه عزیز باید علتشو بفهمی باید با مشاور مشورت کنی .اگه زندگیتو دوست داری میشه درستش کنی.البته اگه کار به جاهای باریک نکشیده

**اللهم عجل لولیک الفرج**
همه کارایی که گفتی خوبه اما اینکه وانمود کنه با یکی دیگه در ارتباطه اصلا خوب نیست ماکه با روحیه ی او ...

من گفتم بره خیانت کنه! میگم همچین بلایی سر خودش بیاره ک بفهمه چقدر بد هست! چ حس بدی داره 

هیچ مردی با خیانت کنار نمیاد اینطوری طلاقش میده 

خیانت ک زن و مرد نداره! چطوری برا اوشون خوبه! باید بخشیده بشه! 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3048332/دوروزه-دیگه-دقیقا-میشه۴۰روز-تا-عاشورا-هرکی-میخواد-براش-زیارت-عاشورا-حقشناس-و-بخو?postId=99011037

ختم قران و چله و نمازقضای میت انجام میدم التماس دعا یادمون باشه دعا درحق همدیگه زودتر مستجاب میشه انشالله نفسم براتون حق باشه
شان شخصیت!  اون هر چیم باشه در مقابل شوهرش خیلی بالاتر ک پاک هست زندگی با همچین آدمی به چ درد ...

خب با آبرو جدا بشه خیلی بهتره تا با بی آبرویی اینطری میشه آش نخورده و دهن سوخته همه کارارو مرده کرده آخری این زن خراب میشه خیلی شیک و مجلسی بره تقاضای طلاق بده تموم بشه 

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2706