2703
2553
عنوان

دارم دق میکنم

655 بازدید | 86 پست

۲۶ سالمه ۵ ماهه عروسی کردم.۲ سال عقد بود توی این دوسال شوهرم با خانومای مختلف در ارتباط بود و من ۲ بار مچشو گرفتم . اما با التماسایی که کرد برگشتم . میدونم اشتباه کردم . خریت کردم. دیشب دوباره دیدم با کسی در ارتباطه . حال روحی خوبی ندارم مثل ی ادم پیر شدم . دل نمونده برام دیگه. چطوری به خانوادها بگم که میخوام جداشم ؟  میگه من طلاق نمیدم ودعاشقتمو... ازین جرتو پرتا . چطور راصیش کنم ب طلاق توافقی؟؟؟؟چون ب اندازه کافی بهش فرصت دادم از اینجا به بعد و بخشبدن بیشتر خودمو اذیت میکنه و تونو پرو تر . شاید اون ادم خوبی باشه ولی من مجبور به زندگی با یه ادمی ک تعهدی تو زندگی نمیبینه نیستم. درست میگم ؟ کاش ی روانشناسی بود یکم حرف میزدم اروم میشدم حال روحیم داغونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
یه کاری کن ک اون طلاقت بده غذا درست نکن ژولی پولی باش داد بزن دعوا کن قهر کن ادا در بیار ک تو هم با ...

نه نباید بخاطر یه آدم بیشعور شان و شخصیت خودشو زیر سوال ببره ک

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
مگه حدش فرقی هم میکنه.حالا شاید الان در اون حد نباشه ولی اگه ادامه داشته باشه که با این اوضاعی که اس ...

بله فرق میکنه خیلی وقتا میشه جلوی اتفاقات بعدی رو گرفت زندگی که نمیشه به این زودی خراب کرد...

**اللهم عجل لولیک الفرج**
نه نباید بخاطر یه آدم بیشعور شان و شخصیت خودشو زیر سوال ببره ک

شان شخصیت! 

اون هر چیم باشه در مقابل شوهرش خیلی بالاتر ک پاک هست زندگی با همچین آدمی به چ درد میخوره! مقطعی تا اینکه جدا بشه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
توعقد هم میدونستی همچین ادمیه ؟؟؟رابطه هاش درچه حد ؟؟؟

توی عقد دوبار مچشو کرفتم اما هربار بعد ۲ ماه با وساطتت خانوادش و التماسا خودشو مشاوره های روان شناسا بر گشتم. میدونم اشتباه کردم. 

2706