2737
2734

سلام وقتتون بخیر 

یهو یاد خودم و دوستم افتادم ،نامزد کرد بعدش گفت با برادر شوهرم رفیق شدم😐😐

گفتم خب به همون میرفتی چرا به این جواب مثبت دادی؟؟؟

گفت:بعضی وقتا میخوای بگی نه! اما دهنت باز نمیشه!

من این حرف اینو چند سال مسخره کردم آخرم خودمم همینجوری ازدواج کردم(البته خدا نکنه که من خیانت کنم فقط بحث نه گفتن رو گفتم)

شوهرم اومد خواستگاری هر کاری کردم بگم نهههه دهنم باز نشد

البته الان شکر خدا راضیم از انتخابم اما اوایل سختم بود. یه کم

همیشه مسخرش میکردم با اون. یکی دوستم که نسترن انگار عقل و اختیار خودشو. نداره و...

هم من هم دوستم قفل شدیم موقع ازدواج😁

شما شده چیزی بگید و. بعدا سرتون بیاد؟؟

بخاطر همینه از دلشکستن متنفرم 

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

خب خدرشكر ك راضي هستي

برا من پيش نيومده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من تا دلت بخوادددددددد

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738

من کسی رو مسخره نمیکنم ،،سعی مو میکنم. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بله 

ی همسایه داشتیم پسرش بشدت فضول بود تو دلم میگفتم اه اه چقد شر شلوغ 

الان ی پرنس دارم خرابکار شلوغ اتیش میسوزونه ها

الانم نادمم بشدت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

اره زیاد..یکیش اینه ک ب دختری ک یسال ازخودم بزرگتر بود تو سن 18 ازدواج کرد مسخرش کردم ک اره فک کرده شوهرنیس وهول بوده وازین حرفا دقیقا سال بعدش خودم عقد کردم😧😧😧

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

من کسی رو مسخره نکردم اما مورد تمسخر قرار گرفتم که امیدوارم سر اونایی که مسخرم کردن بیاد هرچی سختی کشیدم

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706