2726
عنوان

آلبالوووووو

115 بازدید | 19 پست

سلام خواهران عزیز  شوهرم آلبالو خریده یه جعبه خواستم ترشی و مربا درست کنم الان میبینم همش کرمو هست 😭  چیکارش کنم  میشه کاریش کرد؟

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

یعنی همش؟؟🤔

در کل کرم میوه مشکلی نداره ولی همشون داشته باشن نمیدونم🤔

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی همش؟؟🤔 در کل کرم میوه مشکلی نداره ولی همشون داشته باشن نمیدونم🤔

آره ۹۰ درصدش کرموعه☹

بزا توآب سرد یخ هم بنداز توش میان بیرون خودشون

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
واقعنی 😃

آره

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

بذار تو یخچال یا تو آب سرد کرماش میره.

کرم میوه تمیزه گلم دلتو بد نکن.

نریزین سرم ک اییییییشششششش چندش.

کاریه ک شده دارم راه حل میدم واسه استفادش

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
حالت بد نشد خوب بریزش دور

چرا اینقد ضدحال خوردم  با کلی ذوق آوردم بخورم ☹ عاشق آلبالوام.

زیاده کلی پولشو داده  زورم میاد 😭

2706