2733
2734
عنوان

مامانا بچه هاتون کی به حرف افتادن؟

226 بازدید | 32 پست

پسرم الان دوسال ۸ماهشه . 

خیلی کلمه هارو نمیگه !

جمله بندی اصصصصلا نمیکنه در حد دوسه تا فعل مث بده بشین بخوابم 

گوشی بده 

مال منه 

حدود ۲۰ تا واژه ام بلده 

اعداد رو ۱تا۱۰ به ترتیب میشمره و میتونه بخونه . یعنی مثلا پلاک ماشین میبینه اعداد روی پلاک رو میخونه کامل ‌. 

ولی جمله نمیگه و خیلی لغات رو هم نمیگه . پای گوشی تلفن هم فقط به زبون خودش  حرف میزنه . واقعا برام شده غصه . کیا بچه هاشون دیر زبون وا کردن ؟ فک میکنید چقد این موضوع طول بکشه؟

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
بچه های خواهر شوهرمنم دیر زبون باز کردن...خودت باعثش شدی..اگه باهاش حرف میزدی زودتر زبون باز میکرد.. ...

حرف میزنم باهاش خیلی ولی از اول به زبون خودش جواب میداد ‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من خیلی کلمه میگه اما نمیگه مامان 😞😞

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2731

نکنه انتظارداشتی از همون یه ماهگی به زبون خودت صحبت کنه...خب بچه هست زمان میبره!باید خیلی باهاش کار کنی...نگران نیاش اینجوربچه ها دیرزبون باز میکنن اما عوضش خیلی باهوش میشن...

پسر من دوسال و پنج ماهشه حتی بابا و مامان و آب هم نمیگه

اصلا نمیدونه بابا کیه مامان کیه

نمیدونه بشین یعنی چی 

بلند شو یعنی چی

دیگه گفتن جمله و اعداد و این چیزا بخوره تو سرم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
دمش گرم....چرا؟🤔

نمیدونم. 😐

دکترش میگه لج کرده باهات.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
پسر من دوسال و پنج ماهشه حتی بابا و مامان و آب هم نمیگه اصلا نمیدونه بابا کیه مامان کیه نمیدونه بش ...

آدم خیلی غصه میخوره😔

ناراحت نباش پسر خواهرمم خیلی دیر زبون باز کردی یعنی حرف میزد ولی ب زبون خودش   درصورتی ک خواهرم خیییلی باهاش حرف میزد ولی الان ک 3 سال و نیمه ست خوب حرف میزنه .ولی پسر خودم 1 سال و 10 ماهشه کااااملا حرف میزنه خیلی عالی 

ناراحت نباش پسر خواهرمم خیلی دیر زبون باز کردی یعنی حرف میزد ولی ب زبون خودش   درصورتی ک خواه ...

خوش بحااالت . 

یه طوری این پروسه برام طول کشیده حس میکنم هیچ وقت اتفاق نمیوفته . 

الان اومده میگه مامان باشل! یعنی مامان بالشت بده😑

ناراحت نباش پسر خواهرمم خیلی دیر زبون باز کردی یعنی حرف میزد ولی ب زبون خودش   درصورتی ک خواه ...

مرسی امیدواری دادی عزیزم

2706