2410
2553

سـلام عزیزان 

برای شفای ی پدر مهربون و سایه ی سر خونواده اش هر چ در توانتونه (کمترینش ٧تا)سوره حمد بخونین اجرتون با خدا ان شاالله خدا بهترینها رو بهتون بده و عزیزانتون رو سلامت نگه داره

الهی امین ممنون از همتون

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

@golfam    

@داکی۲    

@آژند    

@فرانک20    

@سینوس    

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
@مهناز9999     @آذربایجانقیزی    

ممنونم عزیزم

2714
من 7تا حمدخوندم ایشالا شفا پیدا میکنن اگه یادم بمونه بازم میخونم

ممنونم عزیزم سلامت باشی

@zeinabkhanoooom    

عزیزم هرکیو میشناسی تگ کن مرسی😘حرمم رفتی یادت نره دعا کنی خدا عوضت بده

@سهیلا_جون1    

انشااله سایه اش از سرتون کم نشه ۵۰تاحمدمیخونم

ممنونم عزیزم همچنین

@zeinabkhanoooom     عزیزم هرکیو میشناسی تگ کن مرسی😘حرمم رفتی یادت نره دعا کنی خدا عوضت ...

من هفتادتا میخونم عزیزم،،ان شاءالله خدا سلامتی بده هم به خودت هم به اون پدر بزرگوار

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من هفتادتا میخونم عزیزم،،ان شاءالله خدا سلامتی بده هم به خودت هم به اون پدر بزرگوار

قربونت برم عزیزدلم همچنین 😘😘😘😘

2706