2726

سـلام عزیزان 

برای شفای ی پدر مهربون و سایه ی سر خونواده اش هر چ در توانتونه (کمترینش ٧تا)سوره حمد بخونین اجرتون با خدا ان شاالله خدا بهترینها رو بهتون بده و عزیزانتون رو سلامت نگه داره

الهی امین ممنون از همتون

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@golfam    

@داکی۲    

@آژند    

@فرانک20    

@سینوس    

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
@مهناز9999     @آذربایجانقیزی    

ممنونم عزیزم

من 7تا حمدخوندم ایشالا شفا پیدا میکنن اگه یادم بمونه بازم میخونم

ممنونم عزیزم سلامت باشی

@zeinabkhanoooom    

عزیزم هرکیو میشناسی تگ کن مرسی😘حرمم رفتی یادت نره دعا کنی خدا عوضت بده

@سهیلا_جون1    

انشااله سایه اش از سرتون کم نشه ۵۰تاحمدمیخونم

ممنونم عزیزم همچنین

@zeinabkhanoooom     عزیزم هرکیو میشناسی تگ کن مرسی😘حرمم رفتی یادت نره دعا کنی خدا عوضت ...

من هفتادتا میخونم عزیزم،،ان شاءالله خدا سلامتی بده هم به خودت هم به اون پدر بزرگوار

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من هفتادتا میخونم عزیزم،،ان شاءالله خدا سلامتی بده هم به خودت هم به اون پدر بزرگوار

قربونت برم عزیزدلم همچنین 😘😘😘😘

2706