2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه داره زندگیم از هم میپاشه

انشاالله که بهترین اتفاق برات رقم بزنه 

اگه تونستی همین چله زیارت عاشورا رو بخون

یه ختم دیگه هست تا چهل روز نیت کن روزی یک مرتبه دعای جوشن کبیر و دعای مجیر و حدیث کسا هدیه به حضرت علی (ع) 

البته خب همیشه از خدا چیزی بخاه که به صلاحت باشه 😘

2728
انشاالله که بهترین اتفاق برات رقم بزنه  اگه تونستی همین چله زیارت عاشورا رو بخون یه ختم دیگه ...

ممنون خودت از ختم جوشن کبیر و دعای مجیر حاجت گرفتی؟

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
بله یه بار دقیقا روز چهلم ختم حاجتمو گرفتم 

گلم ببخش خیلی سوال میپرسم، حاجتت تقریبا غیرممکن بوده ،‌درسته؟

گلم ببخش خیلی سوال میپرسم، حاجتت تقریبا غیرممکن بوده ،‌درسته؟

راستش یه چیزی بود که دنبالش بودیم 2 سال بود همش گره میفتاد تو کارمون از یه خانم که خیلی باسواد بود کمک خواستم ایشون این ختمو بهم گفتن... روز 38 ختم بودم باز رفتیم دنبال همون کارمون باز کارمون درست نشد روز 39 زنگ زدن بهمون که واسه روز چهلم کارمون کاملا درست شد

راستش یه چیزی بود که دنبالش بودیم 2 سال بود همش گره میفتاد تو کارمون از یه خانم که خیلی باسواد بود ک ...

ای جانم خب خداروشکر، چطوریه گلم ؟ اونا رو باید پشت سرهم بخونم؟ میشه بیشتر درموردش توضیح بدی

ای جانم خب خداروشکر، چطوریه گلم ؟ اونا رو باید پشت سرهم بخونم؟ میشه بیشتر درموردش توضیح بدی

سلامت باشی گلم انشاءالله شما هم حاجت روا شی

مثلا از همین امروز نیت کن که تا 40 روز پشت سرهم روزی یک مرتبه 1_دعای جوشن کبیر 2_ دعای مجیر 3_ حدیث کسا  رو بخونی و هدیه اش کن به حضرت علی(ع) 

من خودم مثلا ظهر جوشن کبیر رو میخوندم عصر یا شب هم حدیث کسا و مجیر رو میخوندم البته سعی کن بعد ساعت 12 شب نشه بزار قبل ساعت 12 شب تمومش کنی... دیگه تا 40 روز بخون 

انشاالله که خدا هرچی به صلاحته و خیره برات رقم بزنه

سلامت باشی گلم انشاءالله شما هم حاجت روا شی مثلا از همین امروز نیت کن که تا 40 روز پشت سرهم روزی یک ...

فدات شم ممنون

2706