2737
2734
عنوان

خیانت جنسی رو میشه بخشیدباید چه رفتاری نشون داد درمقابلش

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 177 پست

خدا که اینقدر مهربونه زنا کاری را نمیبخشه میخوای ادمها ببخشن اونم وقتی بهشون خیانت شده با رابطه ی جنسی طرفشون؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا یعنی تکرار میکنه،آره آدم نمیتونه باهاش کنار بیاد خیلی سخته یه آدم که با عشق شروع کرده چطور توبغل زن دیگه خودشو ارضا میکنه

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 
2731
عزیزم یه سوال تو که روانشناسی خوندی،ببینم چجور رشته ای هست؟سخته؟بدون کنکور میشه خوند؟

من بخاطر کنجکاوی و علاقه یه فوق گرفتم رشته ن چیز دیگه ایه.

اگا میخوای بیای باید تا دکترا بری. ارشد ول معطل میشی

2738

خیانت رو نمیشه بخشید فقط یه مدت فراموش میکنی یعنی سعی میکنی فراموش کنی یه زخم کهنه ست که یه مدت خوب میشه ولی تو یه موقعیت هایی که یادت میاد دوباره سر باز میکنه! اگه میتونی تا آخر عمر با درد یه زخم کهنه زندگی کنی ادامه بده وگرنه جدا شو

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

وقتی نظرات رو میخونم از این که با وجود بچه دار نشدن همسرم و شرایط مالی بد و این خیانت کنارش موندم اونم نه هر موندنی، موندن با محبت و مهربونی احساس هویج بودن بهم دست میده. 

تازه رفتیم میکرو کردیم بلکه بچه دار شیم. 

وجدانا بگید من هویجم؟ 

وقتی نظرات رو میخونم از این که با وجود بچه دار نشدن همسرم و شرایط مالی بد و این خیانت کنارش موندم او ...

درچه حد بود اگه دوس داری بگو گلم

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 
واقعا یعنی کسی که خیانت کنه برا بار دومم.میره؟

آره

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2706