1619
1605

سلام دوستان خوبم اونایی که توروانشناسی واردین آیا میشه خیانت جنسی طرف روبخشید؟اصلا ریشه درچی داره چرا اول زندگی اونقد عالی یهو میرم مردا دنبال خیانت

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

اصلا  قابل بخشس نیست

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1620

من روانشناس نیستم ولی به نظرم نمیشه بخشید. من اصلا نمیتونم خیانت رو ببخشم یا باهاش کنار بیام یا نادیده بگیرم. چون کسی که خیانت میکنه باز هم این کارو تکرار میکنه 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
من روانشناسی خوندم. ولی چون خط قرمز خودمه و باهاش کنار نمیام نسخه الکی هم واسه کسی نمیپیچم

عزیزم یه سوال تو که روانشناسی خوندی،ببینم چجور رشته ای هست؟سخته؟بدون کنکور میشه خوند؟

ببخش و رها باش بخاطر آرامش خودت نه بخاطر اون..😊
1432
خب یعنی اگه یه زن ببینه بخاطر بچه همیشه باید برا این موضوع بسوزه ودم نزنه؟

خیلی ها دم نزدن! بعضیا توانایی شو دارن! 😁 نمیبخشن اما نمیرن. 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

واقعا یعنی تکرار میکنه،آره آدم نمیتونه باهاش کنار بیاد خیلی سخته یه آدم که با عشق شروع کرده چطور توبغل زن دیگه خودشو ارضا میکنه

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 
عزیزم یه سوال تو که روانشناسی خوندی،ببینم چجور رشته ای هست؟سخته؟بدون کنکور میشه خوند؟

من بخاطر کنجکاوی و علاقه یه فوق گرفتم رشته ن چیز دیگه ایه.

اگا میخوای بیای باید تا دکترا بری. ارشد ول معطل میشی

1639