2703
2553
عنوان

خودم خودمو چشم زدم😂

531 بازدید | 29 پست

با عرض سلام و صبح بخير اقا چند روز پيش يه تاپيك ديدم كه كيا تو غربتن بياين دور هم باشين

منم اومدم با غروووور نوشتم اره من غريبم ولي همين كه خانواده شوهرم سااااالي يه بارم نميان ديدن ما خداروشكر

ديروز خواهر شوهرم زنگ زده كه اره ميخوام بيام پيشتون ارايشگاه بزنم اونجا😂همسرم هم گفت پس همين واحد ديوار به ديوارمونو برات ميگيريم كه مملكت غريب از ما دور نباشي😐

خلاصه فكر كنم زندگي قشنگم داره به پايان ميرسه😂😂😂😂

کجا زندگی میکنی عزیزم؟

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تا تو باشی پز بدی🤭🤭🤭😎

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
خوشحال باش توغربت یکی که واست بوی وطنت رو میده نعمته خوب درسته خواهرشوهره ولی به چشم دوست نگاش کن

دقيقا بايد همين كارو بكنم وگرنه زندگي رو به خودم زهر مار كردم رفته.ولي ديگه بياد ديوار به ديوارم بشينه واژه ي حريم خصوصي و اينا كلا از بين ميره.دلم خوش بود تو ساختمون كسي زبونمو نميفهمه با هركي ميخوام تلفني حرف ميزنم 

حالا بايد حسابي مواظب حرف زدنام با مامانم باشم😁البته هنوز اميد دارم كه نياد ولي فكر كنم تا اخر هفته بياد😭

2714
اسپارتا خوبه؟؟ با استانبول چقدر فاصله س؟

بدك نيست شهر خلوت و اروميه من خيلي دوسش دارم

واي استانبول خدا نصيب گرگ بيابون نكنه خيلي خيلي چندشه بزرگ كثيف شلوغ همه ايراني حرف ميزنن تركا فارس شدن اصن يه جنگيه اونجا😂من نيم ساعت با انتاليا فاصله دارم نه ساعت تا استانبول يعني استانبول شماله شماله من جنوب جنوب

بدك نيست شهر خلوت و اروميه من خيلي دوسش دارم واي استانبول خدا نصيب گرگ بيابون نكنه خيلي خيلي چندشه ...

چه خوب موفق باشی گلم؛ میشه بپرسم شغلتون چیه؟؟ من قصد دارم برم استانبول ولی میگن گرونه مهاجرت بهش؛ اینجا که هستین چجوریه هزینه مهاجرتش؟

خدایا مرررسی
چه خوب موفق باشی گلم؛ میشه بپرسم شغلتون چیه؟؟ من قصد دارم برم استانبول ولی میگن گرونه مهاجرت بهش؛ ای ...

مرسي عزيزم من راستش اولش واسه درس خوندن اومدم 

مادرم هم همراهم اومد كه مملكت غريب تنها نباشم😁بعد يه كار پيدا كردم شدم معلم زبان يه اكادمي خصوصي كودك.

استانبول راستش بيشتر از هزينش پر گرگه اونجا يعني خيلي سخت ميشه دووم اورد همه ايرانيا ميخوان سرت كلاه بذارن خيلي بده

اينجا كه من هستم شهرش حالت شهرستان داره كوچيكه خلوته بيشتر خانواده طوره خيلي خوبه به نظرم شهر بزرگ خواستي زندگي كني اينجا 

انتاليا يا ازمير خيلي بهتر از استانبول هست.من قبل عروسيم مثلا خانواده شوهرم بردنمون استانبول گردي 

انقدررررر بدم اومد از استانبول كه گفتم كلاهم بيوفته نميرم بردارم.

چه خوب موفق باشی گلم؛ میشه بپرسم شغلتون چیه؟؟ من قصد دارم برم استانبول ولی میگن گرونه مهاجرت بهش؛ ای ...

هزينه مهاجرت خب بستگي داره اينجا يه هزينه اقامت ساليانه ميدين 

بعد با اون كارت اقامت هرشهري بخواين ميتونين زندگي كنين

اون كارت هزينش براي يك سال هزار و پونصد لير هست 

بعد ديگه خرج زندگي و خورد و خوراك و ايناهم هست 

من و همسرم ماهي سه هزارلير درامد داريم 

خيلي خيلي ولخرجي هم بكنيم دوهزار و پونصد اينا خرجمون ميشه

ميشه گفت خرجا كمه تقررررريبا

اما خب كارمون واقعا سخته و پدرمون در مياد

2706