2726

بعد از مرخصي زايمان تا دو سالگي بچه بيمه بيكاري تعلق نميگيره، بايد برگردي سركار اگر كارفرما اجازه نده بايد بري بيمه شكايت كني اونا كارفرما رو مجبور مي كنن كه شما رو برگردونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از مرخصي زايمان تا دو سالگي بچه بيمه بيكاري تعلق نميگيره، بايد برگردي سركار اگر كارفرما اجازه ند ...

ای بابا 

میشه من کلا از مرخصی زایمان استفاده نکنم فقط درخواست بیمه بیکاری بدم؟

رویای خودتو بساز
2728
ای بابا  میشه من کلا از مرخصی زایمان استفاده نکنم فقط درخواست بیمه بیکاری بدم؟

آره ميتوني به كارفرما بگي قبل از اينكه بري مرخصي زايمان واست عدم نياز بزنه، اونجوري مي توني بري بيمه بيكاري بگيري

بعد از مرخصي زايمان تا دو سالگي بچه بيمه بيكاري تعلق نميگيره، بايد برگردي سركار اگر كارفرما اجازه ند ...

عزيزم مطمئني؟من محل كارم ١٢ سال سابقه بيمه دارم

والان تو مرخصي زايمانم كارفرما گفته بعدش نيا

خيلي اعصابم خورد شده...ولي زبوني گفته 

من چكار كنم به نظرتون؟

البته اينو هم بگم چون شفاهي بهم گفته احساس ميكنم داره زرنگ بازي درمياره ميخوام بعدش برم و اگه گفت چرا اومدي بگم شما كه نامه اخراج به من ندادي؟

راستي ميتونه بعد از مرخصي زايمان بلافاصله نامه عدم نياز بده؟

بايد ازش شكايت كني

حدس ميزدم يه تير تو تاريكي انداخته كه خودم نرم

من تو درمانگاهم و ايشون يه جز از اون درمانگاست 

بيمم رو رئيس درمانگاه رد ميكنه دست ايشون كه گفتن نيا نيست بيمم

البته اينو هم بگم چون شفاهي بهم گفته احساس ميكنم داره زرنگ بازي درمياره ميخوام بعدش برم و اگه گفت چر ...

شما بعد از مرخصي زنگ بزن بگو من فلان تاريخ مرخصي ام تموم ميشه و ميخوام برگردم سركار

طبق قانون نميتونه عدم نياز بزنه، ولي اگر اين كار رو كرد ميتوني بري ازش شكايت كني

ممنونم از راهنماييت

من الان زنگ زدم از یه مشاور کارگر پرسیدم گفت وظیفه کارفما هست که شما رو برگردونه اصلا نمیتونه اخراجت کنه ولی اگر قبولت نکرد یه نامه عدم نیاز بزنه شما بری اداره کار ازش شکایت کنی بعد بیمه بیکاری بهت تعلق میگیره

رویای خودتو بساز
من الان زنگ زدم از یه مشاور کارگر پرسیدم گفت وظیفه کارفما هست که شما رو برگردونه اصلا نمیتونه اخراجت ...

پس ميتونه همين طوري عدم نياز بزنه؟ چه بد

پس امنيت شغلي بعد از اينهمه بيمه بودن نداريم؟

قراردادمون چي ميشه؟

2706