2726

معجزه چیست،بجزامدنت

ماندنت ونرفتنت

بوی عطرپیرهنت

دیدن دمی روی مهت

ورنه عطایی که اژدهاشود

نهری که شکفته شود

به چه زخمم بخورد

توشدی همه ی درمان من

ای همه خواسته ی من

روزیکه بیایی به همان لحظه وساعت

دوزخ دنیایم ازدم همه گلستان شود

درمیان اسمان تیره ی دل

هور هویدا بشود

باغ بی برگ وخشکیده ی من

جنت برین بشود

خانه ی سوت وکور دلم

پر ز هیاهو بشود

پس بیاتاقدمت راسرسبابه چشمم بنهمم

آب زنم راه را

جمله مهیابشوم

پس به فدایت جان بی ارزش من

زودبیا

گر آب بدستت هست بیا

اندکی دل گیر دلم هست بیا😍😍

معجزه زندگیم،دخملی قشنگم بلاخره بعد سالها انتظاروحسرت واشکهای وقت وبی وقتم قدم برچشم من گذاشته،،خدایا این حال خوب رو برای همه بنده هات واسه ی همه ی دلهای منتظر ارزومندم،،لطفا دعاکنید دخملیم بسلامت به آغوشم بیاد مچکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما عزیزم،دعامیکنم خدا اگه صلاحه قسمت اونی بکنه که دلت براش پرواز کنه

بالاخره رفتی سونو؟ هفته چندجنسیت رو. گفت؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
حتما عزیزم،دعامیکنم خدا اگه صلاحه قسمت اونی بکنه که دلت براش پرواز کنه

مبارک باشه ان شاأالله که سالم و صالح بپره بغلت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
بالاخره رفتی سونو؟ هفته چندجنسیت رو. گفت؟ 

اره،هفته۱۲رفته بودم درصدی گفته بود دوهفته بعد رفتم گفت صددرصددخملیههههه😍😍😍😍سونوگرافی معتبروماهری رفتم

اره،هفته۱۲رفته بودم درصدی گفته بود دوهفته بعد رفتم گفت صددرصددخملیههههه😍😍😍😍سونوگرافی معتبروماهری ...

بسلامتی به من که ان تی نگفت😥

قربونت،،ان شاالله نی نی شماهم همونی باشه که دلت پرمیزنه وسالم بیاد دراغوشت

عکس گذاشته بودی بچه ها بهت گفتن چیه؟ عکس ان تی؟ 

بسلامتی به من که ان تی نگفت😥

اینجا ان تی هم جنسیت میگن سرپسرهام همون۱۲هفته گفتن ولی اینباردخملی دمر بود نتونست ببینتش،،گفت۶۰الی۷۰درصددخملیه،،جهت اطمبنان دوهفته دیگه بیا که دیروز عصری رفتم الان نمیدونم قلبم توکجای اسمونا روحال پروازه،شایدتنها باریه که ارزومیکنم کاش دستم بخدامیرسید وپاهاشو ماچ میکردم،،بدونه به من چه داده😍😍😍😍

مبارکت باشه عزیزم ان شالله زیر سایه پدر و مادرش بزرگ شه فکر کردم این همه شعر برای امام زمان میسر ...

قربون امام زمان بشم هم خودم هم پاره های تنم،،انتظاراون انتظاریست بی همتا😍😍😍

2706