2726
عنوان

اسهال خرني

96 بازدید | 14 پست

بچه ها دارم دق ميكنم

امروز رفتم دكتر اسهال خوني داشتم آزمايش دادم انگل آميبي گرفتم

تو نت نوشته به مغز و كبد ميره اگه برسه خيلي خطرناكه

كسي اطلاعي داره راهنماييم كنه

دکترچی گفت؟؟دارو نداده؟؟نیاز به بستری نیس؟؟علتش چی بوده؟؟

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکترچی گفت؟؟دارو نداده؟؟نیاز به بستری نیس؟؟علتش چی بوده؟؟

دارو بهم داد

مترونيندازول و يدوكينول

گفت غذاي آلوده فست فود خوردي

تعداد گليول قرمزمم بالا رفته بود

دارو بهم داد مترونيندازول و يدوكينول گفت غذاي آلوده فست فود خوردي تعداد گليول قرمزمم بالا رفته بو ...

انشاالله که خوب میشی و انشاالله که از جدار روده خارج نشده اما حتما حتما پیگیر باش

خیلی ترسوندیم الان سرچ کردم دیدم تو اب الوده هم هست😕

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
دارو بهم داد مترونيندازول و يدوكينول گفت غذاي آلوده فست فود خوردي تعداد گليول قرمزمم بالا رفته بو ...

حتما سرموقع داروهاتو مصرف کن

انشالله زودتر خوب میشی🌹

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
نه حيوان خونگي نداريم فقط فست فرد مدت امتحانام يه كم زياد مصرف كردم

متاسفانه سوسیس و کالباس ها همه بعد از یه مدت توش کرم و انگل میزنه ،ترو خدا نخورید ،این مدت آب زیاد مصرف کن سبزیجات هم زیاد بخوری

انشاالله که خوب میشی و انشاالله که از جدار روده خارج نشده اما حتما حتما پیگیر باش خیلی ترسوندیم الا ...

منم از اين ميترسم از جدار روده خارج شده باشه

دكتر گفت اگه بعد اين ٣٠ روز خوب نشد اسهالت بايد بياي كلونوسكوپي  نميدونم اون واسه چيه ديگه

یه لوله کوچولو از مقعد میفرستن .از روده ها عکس بگیره .ببینه مشکلی نداره .برای کولونوسکوپی .هیچی نباید بخوری که درست نشون بده

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706