2737
2734
عنوان

بدترين كار دنيا شيردهي

457 بازدید | 48 پست

وااااي خيلي عصبي ميشم بچه ام موقع شيردهي خيلي گاز ميگيره در حدي كه خون ميفته نميدونم چيكار كنم الان تازه ١١ ماهشه ديگه ميترسم شير بهش بدم از طرفي هم خوب ناراحت ميشم نكنه شيرم خشك شه كه بهش ندم خيلي حالم بده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دخترمنم اصلاشیرنمیخوره 

ای کاش گازمیگرفت ولی میخورد

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

وقتی گاز گرفت سعی کن اروم باشی و با دستت فشار بیار رو چونه اش ول میکنه.  واکنش نشون بدی بدتر لج میکنه. من یبار اعصابم خورد شد داد زدم سرش چون هرکار میکردم ول نمیکرد. 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

درد دلم تازه شد منم از شیر دادن متنفر بودم سینه هام تا ۳ماه پس از زایمان زخم بود کلی گریه میکردم موقع شیردهی مادر شدن همش عذابه من هیچ لذتی توش ندیدم

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

هربار گاز گرفت یه اروم لپشو بگیر بگو عه ودیگه شیرنده ومن اینکارو کردم دیگه گازنمیگیره ومسواک انگشتی هم بخر ژل دندون بمال وماساژ بده خارش دندونش رفع بشه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
به این فکر کن که خیلیا  حسرت شیر دادن به بچشون دارن😕😕😕مثل من.4 ماه با عشق به بچم شیر دادن نم ...

دقیقا مث من 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2706