2726
عنوان

وضعیت منه بیچاره الان +عکس😢

793 بازدید | 13 پست

سلام شبتون خوش دوستان پسرم غروب زد تی وی رو ترکوند رفتیم از انباری تی وی قدیمی مادرشوهرم رو آوردیم کلی هزینه تبدیل دادیم 

تا بتونیم نگاه کنیم😂😢😂😢😢😂

واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم قشنگ وسط تی وی یه شکل ستاره در اومده 😁

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهرمم مال خودشوترکونده بودآب پرت کرده بودعلکی میگفت کارپسرمنه تی وی سارزاومدگفت این آب خورده برادرش شوهرمم کوچیک گفت مامان دیدی گفتم آب پرت کردی ازاونه اینقدصایع شدیه هفته گیجمون کرده بودپسرشماکرده 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ما که نصب کردیم به دیوار از دست بچها *__*

من میزم وصله به دیوار دیدیم تی وی هم بره رو دیوار گردن درد میگیریم بیخیالش شدیم😁

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙