2726
عنوان

چه پیج اینستایی دوست دارین یا دوستدارین چه پیجی راه بندازین

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 22 پست
والا من اول همین فکرو میکردم الان ک میبینمشون هم خیلی پولدارن هم شوهرای خوبو پولدار گیرشون اومده ی ...

هیکل خوب نباشه باید قیافه خوب باشه بهرحال باید یه ویژگی مثبت داشته باشی

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیکل خوب نباشه باید قیافه خوب باشه بهرحال باید یه ویژگی مثبت داشته باشی

عزیزم چقدر خودتو دست کم میگیری برو ی چرخ تو اینستا بزن یکیو من میشناسم نه هیکل خوب نه قیافه ی خوب داشت

الان با یکی ازدواج کرد ک من میشناسمشون خیلی خیلی پسر خوبین خیلیم پولدارن

تنها ویژگی این دختر اعتماد بنفسش بود واقعا

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
2728
عزیزم چقدر خودتو دست کم میگیری برو ی چرخ تو اینستا بزن یکیو من میشناسم نه هیکل خوب نه قیافه ی خوب دا ...

اینم حرفیه ولی باید یه جذابیت باشه ادم دنبالشون کنه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
ایده نمیخواد ک باید با هنرت پول دربیاری مث پیج خیاطی پیج اشپزی پیج قلاب بافی سفارش بگیری پست کنی

اره ولی بعضیا واقعا خلاقن 

مثلا خیلی از دخترا با قرتی بازیو ادا اصول فالور جم میکننو پول میزنن به جیب 

من اهل این کارا نیستم