2703
2553

من بچه بودم سقز بودیم .20 سالی هست رفتیم

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اووه. من تازه اومدم😊 دنبال دکتر دندونپزشک کودکم یکی نیست بگه. غریبی هم بد دردیه😔

اخی عزیزم اره خیلی سخته .اون زمان ما که دندانپزشک متخصص نداشت الانو نمیدونم.مامان من میرفت پیش یه دندونپزشکی به اسم دکتر نصراللهی 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
2456
فک نمیکنم سقز یا بانه داشته باشه ولی حتما سنندج داره

از سنندج دوره .فکنم 4 ساعتی راهه

2714