2410
2553
گلم ادرارم ازوقتی حامله شدم زرد پررنگه.این الان خوبه یابد؟متوجه نشدم شایدباورت نشه اما انقدر گریه ک ...

عزیزم اگه خدای ناکرده هم قندت بالا بود تحت نظر کارشناس تغذیه شو سر خود رژیم نگیر 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
عزیزم اگه خدای ناکرده هم قندت بالا بود تحت نظر کارشناس تغذیه شو سر خود رژیم نگیر 

گلم یبار تازه ۶هفتم بود قندناشتام۹۶شد منم رفتم دکتر تغذیه

اونم ورداشت رژیمی که به همه میداد رو بمنم داد.

منم دیدم قطعا نمیتونم اینو رعایت کنم. ولش کردم

خودم برنج و کم کردم.

سیب زمینی و ماکارونی و قندوشکرکلا حذف کردم سری بعد قندم شد۷۴

الانم فردا وقت دکتر زنان دارم برم ببینم چی میگه.

پس فردام برم متخصص غدد

لازم شد یه دکترتغذیه هم میرم اما خداییش هربارکه رفتم خیری ندیدم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا از دهنت بشنوه. من از زمان اول بارداری ادرارم زرد زرد شد رنگش اصلا بندرت روشن بوده خدا به دادمو ...

زود تموم میشه عزیزم نگران نباش من سر بارداری اولموخیلی از دیابت میترسیدم وقتی هم دکتر گفت دیابت داری دنیا رو سرم آوار شد خیای غصه میخوردم ولی خداروشکر دوهفته بعدش که اومد پایین خیلی امیدوار شدم من تو باردایم کلا ده کیلو وزن اضافه کردم بپم وزنش ۳۷۰ بود به خدا الان زیاد استرس اونموقع رو ندارم من الان همنجوریش ۱۰ کیلو وزن اصافه کردم خدا به دادم برسه تا دو ماه دیگه اتفاقا نیمه ی خالی لیوان رو نبین گلم همین دیابت تنها حسنی که داره باعث میشه بیشتر از حد وزن اضافه نکنی بعد از زایمانتم هم بلافاصله وزنت میاد پایین من خودم این ۶ ماه و نیمی که از بارداریم میگذره اصلا نفهمیدم روزام کی گذشت الانم سعی میکنم به هاون دو ماهم فکر نکنم

گلم یبار تازه ۶هفتم بود قندناشتام۹۶شد منم رفتم دکتر تغذیه اونم ورداشت رژیمی که به همه میداد رو بمنم ...

من که خودم اصلا اهل رژیم نبودم ولی خداروشکر جواب گرفتم الان همینم که میگی رعایت کردی پس نگران چی هستی؟

2720
زود تموم میشه عزیزم نگران نباش من سر بارداری اولموخیلی از دیابت میترسیدم وقتی هم دکتر گفت دیابت داری ...

گلم من خیلی گرسنگی بهم فشترمیاره.تحمل ندارم

راست میگی خدا کنه فقط بیاد پایین.

میگم ادم رژیم بگیره قند بعد گلوکزشم میاد پایین؟؟یاقند ناشتا؟

اخه شنیدم کسی ک دیابتیه اگه کمم بخوره بازم قند زیاد تولید میکنه و باید با انسولین کنترلشه.این میترسونتم

من که خودم اصلا اهل رژیم نبودم ولی خداروشکر جواب گرفتم الان همینم که میگی رعایت کردی پس نگران چی هست ...

اخه اونموقعه سه ماهه اول بود عزیزم خودم انقدر حالم بدبود و تهوع داشتم که اصلا رژیم به اون مفهوم نگرفتم.خوراکم کم بود..

ولی الان گرسنم میشه

اخه اونموقعه سه ماهه اول بود عزیزم خودم انقدر حالم بدبود و تهوع داشتم که اصلا رژیم به اون مفهوم نگرف ...

حالا فردا برو ببین دکترت چی میگه فکر و خیال نکن انشالله که تشخیصش دیابت نباشه ☺☺☺🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2714
ممنون گلم تو نی نیتم زیر سایه خدا ایشالله

خواهش میکنم عزیزم همچنین برای شما انشالله نی نی شما هم صحیح و سالم بیاد بغل مامانش😍😍😍😍😍

خواهش میکنم عزیزم همچنین برای شما انشالله نی نی شما هم صحیح و سالم بیاد بغل مامانش😍😍😍😍😍

سلام عزیزم رفتم غدد خداروشکر گفت بد نیست قندت

فقط متفورمین داد و گفت فقط شیرینی رو حذف کن

حتی گفتم برنج و اینام حذف کنم گفت نه بابا فقط شیرینجات نخور

سلام عزیزم رفتم غدد خداروشکر گفت بد نیست قندت فقط متفورمین داد و گفت فقط شیرینی رو حذف کن حتی گفتم ...

سلام عزیزم خدا رو شکر که زیاد نبود قندت دیدی چقدر ناراحت بودی دوستم☺☺☺امروز منم رفتم پیش دکترم گفت قندت از لب مرز هم گذشته اینجوری پیش بری بچت میمیره😥😥😥😮گفت با دستگاه تست قند هروز چهاردفعه قندتو چک کن همه رو تو یه برگه یادداشت کن یه هفته دیگه بیا نشون بده اگه همچنان زیاد بود یا بستری میشی یا میفرستمت متخصص غدد گفت حتی یه قند هم نباید بخوری برنج رو یه وعده بخور .شیرینجات رو کلا حذف کن😑😑😑😑😑😑.نهارمو که خوردم قندمو چک کردم ۷۵ بود 

سلام عزیزم خدا رو شکر که زیاد نبود قندت دیدی چقدر ناراحت بودی دوستم☺☺☺امروز منم رفتم پیش دکترم گفت ق ...

ای وای خدانکنه بچت چیزیش شه     

عشقم بیا همین الان برو پیش غدد

اصلا توحبطه تخصص زنان نیست اخه قند

لطفا شیرینی نخوراصلا برنجم هرروز نخور بعضی روزابخور ایشالله بیاد پایین

ای وای خدانکنه بچت چیزیش شه       عشقم بیا همین الان برو پیش غدد اصلا توحبطه تخص ...

ممنون عزیزم اتفاقا به شوهرم گفتم که منم برم متخصص غدد قبول نمیکنه از عوارض دارو برای بچه میترسه 😐😐😐😐

ممنون عزیزم اتفاقا به شوهرم گفتم که منم برم متخصص غدد قبول نمیکنه از عوارض دارو برای بچه میترسه 😐😐 ...

نه دختر این حرفا چیه کلی الان زن باردار دارن متفورمین میخورن.بلاخره دکترا بیشترازما میدونن اگه ضرر داشت مثل خیلی داروای دیگه ممنوع میشد کلا.

اینجوری قندت بالاباشه که بیشترخطرناکه.

نترس اصلا

نه دختر این حرفا چیه کلی الان زن باردار دارن متفورمین میخورن.بلاخره دکترا بیشترازما میدونن اگه ضرر د ...

آخه میترسم یه مشکل دیگه برام پیش بیاد اونوقت ربطش میده به این قرصه وگرنه خودم از خدامه حالا تا هفته ی دیگه صبر میکنم اگه پایین نیومد حتما میرم پیش متخصص غدد.راستی گلم شما پیش دکترت هم رفتی یا بلافاصله جواب آز رو به غدد نشون دادی؟

2706