2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوب بودی که

همین که رژیم رو شروع کردم بلافاصله سه کیلو وزنم کم شد بیشتر به خار حذف شیرینجات و عداهای پز حالا دیروز هم رفتم آزمایش قند بارداری دادن فکر کنم خیلی بالاست 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
2720
یکساعت بعد کلوگز دویست و خورده ای بودی؟؟

از من ناشتایی نگرفتن از همون اولش گلوکز رو داد یه ساعت بعدش شد دویست و خورده ای دوباره ازم خون گرفتن یه ساعت بعدش ۱۹۴ دوباره یه ساعت بعدش آز دادم شد۷۱

دوستم باتوجه به رنج ازمایشگاهت خیلی بالا نیست عددات

خدا کنه 😑😑😑سه شنبه باید برم ببینم دکتر چی میگه چون اونسری میگفت بالا باشه صد درد صد انسولین میدم ولی نمخوام قبول کنم میخوام باز رژیم بگیرم با اینکه خیلی سخته واسم شیرینیجاتو بدارم کنار

2714
انسولین بده مگه؟؟

میگن خوب نیست ممکنه بدن بعد از زایمان عادت کنه بهش .همین که زایمان کردم قندم بلافاصله اومد پایین تر

من واقعا میترسم..رژیمم سختمه بگیرم نمیدونم چیکارکنم

آره سخته عزیزم ولی چاره ای نیست کدو رنده شده بریز زیاد بخور اگه میخوای بدونی که قندت داره دفع میشه ببخشید هر وقت میرین دستشویی به رنگ ادار نگاه کنین اگه رنگش روشن بود داره قند دفع میکنه اما اگه زرد بود قند ادارتون زیاده من هر دفعه دستشویی میرفتم دقت میکردم سبزیجات خیلی کمک میکنه به دفع قند سعی کنیین صبح زود صبحانه رو بخورین چون اکه زیاد گشنه بمونین قندنو میره بالا هر وقت هم غذا خوردین تا بیست دقیقه پیاده روی کنیین تا قندتون بالا نره یا اگه نتونستین پیاده روی کنیین دو تا دستاتونو مدام باز و بسته کنین تا یه ربع

آره سخته عزیزم ولی چاره ای نیست کدو رنده شده بریز زیاد بخور اگه میخوای بدونی که قندت داره دفع میشه ب ...

گلم ادرارم ازوقتی حامله شدم زرد پررنگه.این الان خوبه یابد؟متوجه نشدم

شایدباورت نشه اما انقدر گریه کردم

خیلی ناتوانم برای رژیم

ازقند میترسیدم بخاطر رژیمش و خطرش برای بچم که سرم اومد.

گلم ادرارم ازوقتی حامله شدم زرد پررنگه.این الان خوبه یابد؟متوجه نشدم شایدباورت نشه اما انقدر گریه ک ...

عزیزم حالا شاید قندت انقدر بالا نباشه باید ببینی نظرت دکترت چیه .در مورد ادارت من از موقعی که شروع به رژیم کردم روشن تر البته بعصی وقتها هم یادمه پررنگ میشد من الانم که حامله ام خیلی عطشی میشم گشنه هم زیاد میشم خودم میدونم که قندم بالاست انقدر نگران نباش این دو ماهم زود میگذره میره به خدا همین استرسم هم قندتو میبره بالا مگه شیرینجات زیاد میخوری؟

عزیزم حالا شاید قندت انقدر بالا نباشه باید ببینی نظرت دکترت چیه .در مورد ادارت من از موقعی که شروع ب ...

خدا از دهنت بشنوه.

من از زمان اول بارداری ادرارم زرد زرد شد رنگش اصلا بندرت روشن بوده

خدا به دادمون برسه زودتر تمومشه بخدا

2706