2737
2739
عنوان

مردم از بس خوردم😩😩

108 بازدید | 12 پست

یه چیزی بگید من بخورم اشتهام کور بشه...

تازگیها انگار بیشتر میخورم و زود گرسنم میشه...

😭😭

مدیونید اگه فکر کنید چاقم😂😂

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سریعا پاشولباس بپوش برو کدو بخر ویه سطل ماست.رنده کن وباماست وپونه و پودرنعنا قاطی کن هروقت گرسنت شد بخور ...خیارم بخر نمک بزن بخور...حجم معده تو بااین سبزیجات پرکن

من عصبی میشم یا فکرم درگیر میشه هیچی نمیتونم بخورم حرص زیاد بخور قشنگ گوشت تنت آب میشه😂😂😬

منم مثل توام...

ولی خیلیا مثل خواهرم عصبی میشن فقطططط میخوان بخورن...

خواهرم‌ میگه وقتی عصبی میشم اصلا نمیفهمم سیر شدم یا نه ازبس میخورم اخر خسته میشم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738
منم اینطورم همش می خورم و کار نمیکنم انگار تنبل شدم و سِر از خودم بدم میاد

متاهلی؟...من نزدیک۱۶سالم هست و مجردم و زیادم کار نمیکنم😅😅

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅

منم همینجورم دائم در حال خوردنم ینی دهنم ی لحظه ایست نمیکنه همین الانم دارم هسته زردآلو میخورم 

نمیدونم چیکار کنم!😨

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
من عصبی میشم یا فکرم درگیر میشه هیچی نمیتونم بخورم حرص زیاد بخور قشنگ گوشت تنت آب میشه😂😂😬

شما نظر کرده اید که با حرص لاغر میشید، ما چاقا وقتی استرس و ناراحتی داریم هم با خوردن آروم میشیم 😕😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
منم مثل توام... ولی خیلیا مثل خواهرم عصبی میشن فقطططط میخوان بخورن... خواهرم‌ میگه وقتی عصبی میشم ...

اصن حس میکنم معدم ننقبضه اینجور وقتا

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...