2726

معرفی کنید ماهم بخونیم😁

من خودم‌ ملت عشق رو اینقدر دوست داشتم

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بامداد خمارو خودم دوس دارم باز بخونم گل سرخو شمشیرم دوست داشتم ولی سانسور زیاد داشت

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
کتاب سینوهه رو دوبار خوندم یه بار دبیرستانی بودم یه بار زمان دانشگاه 

منم خوندمش چقد خوب و جذاب بود

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

کیمیاگر، ملت عشق، مردی به نام اوه، سه شنبه ها با موری،جین ایر، چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد،بابالنگ دراز

همه شون خیلی خوبن الانم میخام قدرت جذبه رو بخونم تمبلیم شده😓😑

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞